У квартирах і будинках живуть найрізноманітніші квіти: нестандартного розміру і незвичайної форми, квітучі і мають специфічний аромат.

Для офісів подібні рослини не підходять. У просторі, де щодня працює велика кількість співробітників, неприпустимо містити квіти, від різкого запаху яких може розболітися голова або початися напад алергії.

Рослини в офісі: безумовна користь

Найчастіше робочі місця в офісних приміщеннях розташовані досить щільно, що стає причиною зниження рівня кисню в повітрі і, отже, падіння рівня працездатності. Цю та інші проблеми здатне вирішити озеленення простору разом з https://hibox.com.ua/ozelenenie/office.html.

У приміщенні рослини виконують наступну місію:

  • поглинають вуглекислий газ і виробляють кисень
  • притягують пил і шкідливі речовини, тобто працюють як фільтри
  • допомагають зберегти вологість повітря
  • зонують простір
  • знімають стрес, адже зелений – колір спокою й умиротворення, крім того, він дуже комфортний для очей, які втомлюються в процесі роботи за комп’ютером
  • виконують декоративну функцію: прикрашають інтер’єр і роблять його унікальним

Нюанси вибору рослин

В першу чергу варто враховувати, що квіти в офісі повинні подобатися всім. Варто віддати перевагу варіантам, що не викликає роздратування зовнішнім виглядом або запахом.

Ще один важливий момент: зеленим вихованцям теж має бути комфортно, тому краще зупинитися на видах, які добре переносять штучне освітлення і сухе повітря.

Монстера

Вічнозелена ліана з великими різьбленими листям діаметром до 45 см. Все, що потрібно монстері, – це розсіяне світло, регулярний полив і підсипка землі раз на рік.

Замиокулькас

Більше відомий як «доларове дерево», заміокулькас підкорює красивими темно-зеленим листям, відливають благородним глянцем.

Фіалка

Яскраві квіти фіалок підкуповують своєю ніжністю і крихкістю. Ці рослини люблять світло, тому зазвичай мешкають на підвіконнях. Щоб фіалки добре виглядали і відчували себе, варто оберігати їх від морозів, протягів і перепадів температур.

Спатифіллум

Ця рослина отримало популярність завдяки білим кольорами в формі човники і красивим великим листям, розташованим на витончених стеблах.

Хлорофітум

Мабуть, саме невибаглива рослина з представлених. Хлорофітум буде розростатися, навіть якщо не особливо доглядати за ним. Хлорофітум не потребує частого поливу, а обприскувати його і зовсім не потрібно.

Діфенбахія

Ця вічнозелена красуня з великими смугастими листям родом з тропіків Америки, тому любить тепло і вологу. Особливість диффенбахії полягає у виділенні отруйного молочного соку (на місці зрізу аркуша), який може викликати роздратування при попаданні на слизові оболонки.

Сізігіум

Ефектний чагарник, що росте в Африці, Австралії та Південно-Східної Азії, увійшов до списку найбільш популярних домашніх рослин завдяки ефектній кроні з гладких овальних листя насичено-зеленого кольору.

Фікус

Це класичний приклад декоративна рослина для будь-якого приміщення.

Сансевієрія

Добре відома як «тещин язик» і користується популярністю через поєднання незвичайного зовнішнього вигляду і невибагливості.