Не варто недооцінювати роль міжкімнатних дверей в інтер’єрі. Вдало підібрані двері можуть стати родзинкою кімнати, неякісні або недоречні конструкції – повністю зіпсувати враження від приміщення. Так як на двері щодня здійснюється велике навантаження, важливо звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на те, з якого матеріалу ця конструкція виготовлена. Давайте детальніше розглянемо ламіновані вироби.

Останнім часом вони стають більш популярними і затребуваними. Пов’язано це з тим, що такі конструкції досить надійні і довговічні, мають відносно невисоку вартість за рахунок простої технології виготовлення.

Найчастіше каркас таких дверей роблять з сосни, потім на нього фіксують МДФ плити. Після цього двері покривають спеціальною плівкою, яка називається ламінатіном. Дизайн може бути найрізноманітнішим, але найбільшою популярністю користуються малюнки “під дерево”.

Найбільший плюс таких дверей – вони з легкістю витримують перепади температури і вологи, не вигоряють на сонці. Тому підходять для будь-яких приміщень. Але це не єдина їхня перевага. За рахунок великого вибору, підібрати потрібний дизайн саме для вашого приміщення набагато простіше. Крім того, таку конструкцію легше встановлювати, ніж, наприклад, дерев’яну.

Кілька практичних порад, які допоможуть вибрати якісний виріб:

  • перевірте, як нанесена плівка по кутах дверей, і чи немає ніде відшарування. Якщо ви помітили щось подібне, утримайтеся від придбання, так як відшарування говорить про неякісне ламінуванні;
  • подивіться на торці дверей, це самі приховані місця, на яких часто “економлять”. Там не повинно бути будь-яких пошкоджень або подряпин. І запам’ятайте, ламінатін – міцний матеріал, який не боїться впливу різних чинників;
  • перевірте перед покупкою сертифікати якості на двері;
  • уточніть, з чого зроблений каркас. Враховуйте, що вироби з фанери або ДСП прослужать недовго і не стійкі до вологи.

Для бюджетного ремонту ламіновані двері – найкращий вибір. У догляді вони невибагливі. Досить іноді їх протирати вологою ганчіркою, оберігати від скупчення води і пилу. Якщо ви грамотно підійшли до підбору та встановлення ламінованих дверей, будьте впевнені, така конструкція прослужить вам не один рік.