Навіть якщо ви найобережніша людина в світі, все одно рано чи пізно, ваш телефон падав на асфальт або плитку. У такі моменти, перше, що робить будь-який власник смартфона – це перевіряє екран на наявність сколів і подряпин. Іноді, звичайно, щастить і телефон виглядає так, як ніби і не падав ніколи, проте в більшості випадків хоч десь залишається подряпина, яка псує зовнішній вигляд смартфона.

Таким чином, можна зробити висновок, що краще відразу захистити телефон з усіх можливих сторін від ударів, ніж потім почати турбуватися, що зберегти гаджет в первозданному вигляді не вдалося. Ще гірше, якщо телефон після падіння потрібно відправляти в сервісний центр на лагодження.

НАКЛАДНІ
Захищають тільки тильну і бічні сторони гаджета. Вони легкі і міцні. Ми рекомендуємо интернет магазин kero, де ви зможете доповнити такий чохол захисним склом, щоб вашому смартфону було все ні по чому.

Бампери
Захищають тільки бічні сторони смартфона. Вони легкі і ще досить недорогі. Виробники трохи утолщают бампер, щоб телефон не стикався з поверхнею.

Чохли-КНИЖКИ
Такі чохли захищають телефон з усіх боків, в тому числі і екран. Користуватися ним іноді буває не дуже зручно, але, якщо ви дбаєте про збереження свого гаджета, то такий чохол вам точно сподобається. Чохли-книжки відкриваються в сторону.

Чохли-фліпи
Принцип такий же, як і у чохла-книжки, але передня панель відкидається не в сторону, а вниз.

Чохли-ГІБРИДИ
Поєднують в собі переваги декількох видів чохлів.

Часто можна зустріти чохли, які кріпляться до ременя або до руки (для любителів спорту), а можна знайти чохол, який не буде прикрашати ваш смартфон, але захистить його від будь-яких падінь і непередбачених ситуацій.

Матеріали, з яких виготовляють чохли

НАТУРАЛЬНА ШКІРА
Ваш чохол буде виглядати «дорого» і стильно. Натуральна шкіра дуже довговічна, хоч і чохол з неї коштує досить дорого.

ШТУЧНА ШКІРА
Чохли, виготовлені з цього матеріалу, поступаються шкіряним чохлам за деякими параметрами, однак виглядають вони досить непогано, та й коштують не так дорого, як захист з натуральної шкіри.

СИЛИКОН
Непогано захищає від подряпин і несильних ударів, проте з часом він втрачає привабливість і навіть може зісковзнути зі смартфона. Легкий і недорогий варіант.

ПЛАСТИК
Існує досить багато варіантів пластикових чохлів. Високоякісні варіанти відмінно справляються з ударами, але ось дешеві варіанти краще відразу відкинути, так як телефон в такому чохлі ніяк не захищений.

МЕТАЛ
Чи захистить ваш смартфон краще за всіх попередніх варіантів.

РЕЗИНА
Зазвичай з неї виготовляють чохли, які використовуються любителями екстремальних видів спорту.

КОНСТРУКЦІЯ І ЗАХИСТ

Деякі моделі чохлів (зазвичай для флагманських моделей) можуть бути оснащені додатковою батареєю. Звичайно, такий чохол буде виглядати масивно, але, часом, це того варто.

Якщо ви використовуєте бездротову зарядку, то вибирайте чохол, виготовлений з матеріалу, який не перешкоджатиме зарядці смартфона. При виборі проконсультуйтеся з менеджером.

Відправляєтеся на відпочинок? Вибирайте чохол із захистом від води. Зараз можна зустріти моделі, які дозволяють на кілька хвилин опустити телефон в воду.

При виборі чохла, потрібно розуміти, від чого саме ви хочете захистити свій смартфон. Як правило, покупці спираються на свій спосіб життя: активні люди вибирають максимальний захист, а ті, хто використовує телефон тільки для того, щоб дзвонити, вибирають варіанти захисту простіше.