Чи визначилися ви з тим, що використовувати в новому шашлична сезоні? Чи буде це мангал, гриль або барбекю? Які між ними відмінності, що краще використовувати і для чого?

Приготування на вогні

Так уже склалося, що далеко не всі толком знають, чим саме відрізняються один від одного мангал, гриль і піч барбекю (і чи відрізняються взагалі!).

Наприклад, гриль – це зазвичай приготування на решітці; барбекю – це приготування на розжареному вугіллі. Але ж у всіх випадках мова йде про використання жару вугілля! Найкращі товари для дому та дачі, зокрема мангали, грилі та багато іншого, ви можете придбати у магазині https://fingarden.ru

Насправді, незважаючи на той факт, що у всіх трьох випадках їжа готується на вогні, принцип приготування м’яса на кожній з цих жаровень відрізняється один від одного. Щоб зрозуміти ці відмінності, необхідно розуміти відмінність методів приготування їжі на кожному з цих пристроїв.

Всі методи приготування їжі, які можуть використовуватися для готування м’яса, умовно кажучи, на природі, об’єднуємо одним брутальним словосполученням – “смажити м’ясо”.

Цих методів – три:

  • конвекція;
  • кондукция;
  • випромінювання.

Конвекція

Метод приготування їжі, який ми називаємо конвекцією, має на увазі підготовку, наприклад, м’яса через так званий проміжний носій. Зазвичай мова йде про нагрітих струменях (потоках) повітря.

Кондукція

Метод приготування їжі за допомогою кондукції полягає в передачі тепла від нагрітого до певної температури твердого тіла (сковороди, диска, решітки) готується продукту.

Випромінювання

Метод приготування м’яса та іншої їжі за допомогою вивчення полягає в використанні інфрачервоних хвиль. Іншими словами мова йде про випромінюваному теплі, яке і доводить їжу до готовності.

Види мангалів

Мангал, який прийшов до нас з країн Близького Сходу, має округлу форму. По суті, це окрема жаровня, яка перед приготуванням в ній їжі фіксується на ніжки.

Однак в наших широтах більшість при слові «мангал» уявляє собі прямокутну металеву конструкцію з ніжками, які можуть бути різної довжини. Це простий пристрій являє собою, по суті, звичайну ємність, в якій розводять багаття, щоб потім на тліючих вугіллі приготувати їжу (той же шашлик).

Вугілля (або дрова, які перетворюються в вугілля в процесі горіння) засипаються на дно мангала, бічні стінки якого мають знизу спеціальні отвори, що дозволяють підтримувати горіння. При готуванні їжі на мангалі над тліючим вугіллям найчастіше використовуються шампура, які вставляються в спеціальні прорізи зверху бічних стінок мангала.

 

Метод приготування їжі на мангалі

Нескладно зрозуміти, що при приготуванні м’яса на мангалі використовується один єдиний з перерахованих вище способів приготування – інфрачервоне випромінювання. Однак даний метод готування працює, що називається, в поодинці, якщо м’ясо готується саме на шампурах.

Якщо ж для приготування м’яса на мангалі використовувати решітку, тоді в роботу вступає і другий метод приготування – кондукция.

Тут слід зробити застереження, що мова йде про відкрите мангалі. Так як інфрачервоне випромінювання йде знизу, від тліючого вугілля, ми змушені постійно провертати шампура, щоб забезпечити рівномірне прожарювання і не допускати того, щоб м’ясо пригоріло.

Можна знайти в продажу і мангали з кришкою. Однак, по суті, мангал при наявності кришки перестає бути … мангалом, а перетворюється в гриль.