При виборі пластикових вікон важливо звертати увагу на безліч параметрів, як мінімум на товщину або кількість стекол в профілі, важливо вибирати хороші поворотні механізми ручки, міцні кріплення для всього вікна, щоб добре трималося при відкритті.

Але крім всього цього дуже важливо також не помилитися з профілем пластикового вікна, але ж багато хто не звертають на це уваги, думаючи що вони однакові, але це зовсім не так.

Який профіль пластикових вікон краще

На сайті http://okna-diskont.com.ua/ ви зможете підібрати собі продавця з вікнами гарної якості і оптимальними цінами. Так які ж бувають профілі пластикових вікон?

У чому відмінності?

Перший і основний параметр, за яким виробники різнять свої випускаються вікна – це ширина.

  1. в класичному варіанті профіль має ширину п’ятдесят вісім міліметрів;
  2. якщо ширину збільшують, то складає вона близько сімдесяти мм;
  3. існують особливі види вікон, в яких ширина профілю досягає дев’яносто міліметрів, і це досить рідкісний випадок.

Ширина профілю дозволяє встановлювати більш товсті склопакети, що випускає менше тепла, і пропускає менше холоду і звуків з вулиці.

Більше, ще більше камер…

Не менш важлива характеристика пластикових вікон – кількість шарів скла встановлених на профілі, їх ще називають камерами. У мінімальному значенні профілю – 58 мм, можна встановити тільки 3 скла, в середньому нормою є 4, а в тих самих рідкісних вікнах буває і по шість стекол.

До того ж, існує одинарний або подвійний склопакет, одинарний – не тільки дешевше, але і легше – простіше в установці і монтажі, однак, витративши на подвійний склопакет, ви отримаєте відмінну теплоізоляцію, але важливо потурбуватися хорошим міцним кріпленням, адже конструкція досить важка, і краще б не дати їй зашкодити стіну.

Класовість присутня скрізь, навіть у віконних рамах

Навіть серед профілів вікон існує першокласні і трохи менше визнані рішення. Перший має товсту зовнішню стінку, і сертифікований як еталон профілю для вікон і дверей. Другий же, він просто прохідний профіль, який, на жаль, програє першому по всіх параметрах.

Так що кращим рішенням, як ми сьогодні з’ясували, буде металопластиковий профіль класу А, сертифікований гарантом якості, з подвійним склопакетом, високого показника ширини, і з шістьма міцними стеклами, все це на надійному кріпленні, і з якісної ручкою, яка прослужить вам вірною службою теплі довгі роки.