З першого погляду непомітний елемент інтер’єру вашого житла, який часто зустрічається – це дверна ручка. Коли вона функціонує справно і не доставляє ніяких турбот, то її не помічаєш, проте, якщо раптом вона перестає формально функціонувати, то це може принести чимало турбот. Тому до їх вибору необхідно підходити також ґрунтовно, як і до вибору самих дверей.

Найважливішими критеріями вибору дверних ручок є їх зовнішній вигляд і функціональні можливості. На сьогоднішній момент на ринку будівельної фурнітури представлений достатній спектр подібних виробів. Це дозволяє підібрати до вашого інтер’єру ручки потрібної форми, кольору і матеріалу. Прийнято виділяти кілька груп виробів, які призначені для різного типу і виду дверей. Це вхідні та міжкімнатні, а також спеціального конкретного призначення (наприклад, у ванну кімнату). За способом фіксації виділяються такі дверні ручки: призначені для дерев’яних, профільних, металевих або скляних конструкцій. Матеріал, з якого виготовлена ​​фурнітура також може бути різний: метал, дерево, пластик, сплав. Придбати якісну дверну ручка можна за даним посиланням https://dveri-zamki.dp.ua/dvernye-ruchki дуже вигідно.

Дверні ручки на планці, призначені для різних функцій, значно відрізняються конструктивно. Також не варто забувати, що вироби, призначені для кріплення на розпашні двері навряд чи підійдуть для розсувних, оскільки мають свої особливості і не відносяться до взаємозамінних.

Вид встановлюваного замку також буде впливати на вигляд дверної ручки, оскільки можлива установка натискної або стаціонарної ручки. Натискний вид – це ручка, яка повертається і приводить в рух засувку замку, надаючи можливість відкрити або закрити двері. Стаціонарний гарнітур – кріпиться на полотно дверей окремо із замком і служить тільки для того щоб приводити двері в рух при відкритті та закритті.

Якщо ви використовуєте замок з фалієвою засувкою, то необхідно обов’язково вибирати натискний гарнітур. Натискний комплект повинен відповідати типу встановлюваного запору у дверях і відповідати формі замкової щілини і розміру конструкції.

Вибір дверної ручки – це непростий процес, при якому необхідний комплексний аналіз всіх факторів і умов. Дверна ручка на планці є предметом, який використовується дуже часто і не повинно виникати незручностей, що завдають дискомфорт при взаємодії з нею.