Займаючись пошуком нерухомості для майбутньої купівлі, особа користується допомогою родичів, знайомих або посередників для більш швидкого оформлення угоди. Але існує ризик потрапляння на недобросовісне агентство, яке має негативну репутацію у даній сфері.

З повною базою фото-оголошень з продажу квартир у Києві краще ознайомитись за посиланням https://100realty.ua/uk/realty_search/apartment/sale. На порталі зібрані варіанти об’єктів, розташованих у різних районах міста і області.

Основні етапи вибору житла

Майбутнім покупцям обов’язково потрібно враховувати, що житло у центральних районах коштує набагато дорожче, ніж у віддаленій від центру чи пригородній частині міста.

Для того, щоб вигідно придбати житло без посередників, необхідно:

  1. Визначитися з бажаним місцем розташування будинку – районом.
  2. Прийняти рішення відносно кількості кімнат, стану ремонту житла, наявності меблів і техніки, ін.
  3. Промоніторити цінову політику об’єктів у районах, які найбільш відповідають вимогам покупця.
  4. Зіставити вподобані варіанти з фінансовими можливостями.

При придбанні нерухомості з метою інвестиційних вкладень потрібно віддавати перевагу об’єктам саме із районів, які найбільше користуються попитом на ринку нерухомості. Для підбору одно- чи багатокімнатної квартири краще використовувати достовірну інформацію з бази оголошень сайту https://100realty.ua/uk. Вигідне придбання об’єкту – гарантоване отримання прибутку у майбутньому.

Перевірка на юридичну «чистоту» об’єкту

Знайшовши потрібний варіант житла, покупцю перед укладенням угоди завдатку потрібно перевірити наявність повного пакету документів, а також відсутність будь-яких обмежень на здійснення операції з купівлі-продажу.

При самостійній купівлі об’єкту необхідно:

  • перевірити правовстановлюючі документи;
  • з’ясувати наявність (відсутність) можливих обтяжень – арешту, чи майне не є заставним, т. п.;
  • впевнитися, що в помешканні немає зареєстрованих громадян;
  • дізнатися історію попередніх угод, якщо житло продавалося декілька разів;
  • перевірити наявність дозволів органів опіки на продаж об’єкту (за необхідності).

Переконавшись у законності житла, яке продається, наступним етапом є передача завдатку. Як правило, учасники угоди домовляються самостійно про розмір: найчастіше вноситься біля 5% від повної вартості об’єкту.

Далі проводиться оцінка житла і підготовка супутніх документів для наступної реєстрації переходу права власності. В день укладання угоди купівлі-продажу покупець передає решту коштів у нотаріуса.