Металопластикові профілі провідних світових виробників мають високу якість і виготовлені з них пластикові вікна прослужать тривалий термін.

У виготовлення цих профілів використовується оцинкована сталь, що не піддається іржі, різну кількість камер, ширина вікна. Його теплові і звукові характеристики, повинні бути враховані в залежності від кліматичних умов де встановлюється дана віконна конструкція. Сучасні технологічні розробки дозволяють пластиковим вікнам утримувати великі механічні навантаження і високі перепади температур. Це дозволяє встановлювати їх в будь-яких кліматичних умовах і при різних агресивних зовнішніх середовищах. Оптимальна кількість повітряних камер для сучасних мегаполісів становить три, але можливо і більшу кількість.

При будівництві і реконструкції житлового приміщення ми завжди досягнемо тієї стадії коли нам необхідно вибрати вікна. Це серйозне вкладення грошей, тому що від правильного вибору вікна буде залежати затишок усередині приміщення. Це не дешевий вибір і про нього слід подумати заздалегідь. Зазвичай слід вибрати між дерев’яним вікном або металопластикових. Дерев’яні вікна завжди дорожче, їх експлуатація більш обтяжлива і значно відіб’ється на бюджеті будівництва.

Вибір в строну металопластикових вікон обумовлений тим, що вони набагато дешевше і прості в експлуатації, дерев’яні вікна зазвичай виготовляють із сосни або дуба, вони захищені спеціальними складами від різних погодних умов, але через деякий час на них обов’язково з’являться тріщини і відколи руйнують захист матеріалу. І вимагатимуть обтяжливих процедур таких як фарбування, зачистка. Заміна ж пластикових вікон є досить швидкою і простою процедурою, а ціна на високоякісне пластикове вікно стає вирішальним критерієм.

Монтаж і збірка пластикового вікна виконана компанією з гарною репутацією, дозволить перенести проблему догляду за конструкцією на компанію виробник, яка буде обслуговувати пластикове вікно протягом всього терміну гарантійного обслуговування, а при укладенні договору і на весь термін його експлуатації.