Такий додатковий віконний аксесуар як жалюзі – це вкрай корисне пристосування, яке досить надійно оберігає житлові кімнати від сонця, вуличного пилу. Правда, у зв’язку з наявністю на ринках надзвичайно великого різноманіття даного роду виробів, вельми значна частина споживачів, в процесі вибору жалюзі досить часто починає стикатися з досить істотними труднощами.

Основні модифікації жалюзі

Зараз найбільш високою затребуваністю традиційно користуються вироби, оснащені ламелями, виконаними з таких матеріалів, як:

  • пластик;
  • метал;
  • дерево;
  • спеціальні види тканин.

Варто зазначити, що замовити жалюзи ви можете за даним посиланням.

Вироби з ламелями з ПВХ

Найекономічнішим і, при цьому, вкрай практичним варіантом сьогодні, поза всяким сумнівом, є жалюзі, виготовлені з полівінілхлориду. Головна перевага у пристроїв подібного роду полягає в тому, що вони, як показує практика, не тільки ідеально гармоніюють з абсолютно будь-якими видами штор, але ще і чудово вписуються майже в усі інтер’єрні рішення. Крім цього, вироби з пластику ще і практично зовсім не гнуться, прекрасно зберігаючи, таким чином, свою первозданну форму, а також, що надзвичайно важливо, відрізняються своєю абсолютною невибагливістю щодо догляду, адже всілякого типу забруднення з них вельми легко видаляються простий вологою ганчіркою.

Жалюзі з металу

Виготовлені з металу пристрої, як правило, здебільшого використовують в приміщеннях тільки промислового або громадського призначення. Основними перевагами у такого виду жалюзі вважаються їх досить значна довговічність і простота в плані безпосереднього догляду. Правда, такого роду вироби зазвичай відрізняються досить пристойною вагою і створюють в ході експлуатації досить багато шуму.

Дерев’яні вироби

Якщо говорити про виконані з дерева пристрої, то вони в набагато більшому ступені підходять для використання виключно у будинках або квартирах. До найбільш примітних переваг даного виду пристроїв, в першу чергу, зрозуміло, необхідно віднести їх особливу натуральну красу, виняткову екологічність і досить пристойну довговічність. Правда, на відміну від всіх інших модифікацій жалюзі, пристрої подібного роду традиційно відрізняються своєю вельми значною дорожнечею.

Тканинні моделі жалюзі

Такого роду пристрої традиційно виконуються з особливого, високоякісного поліестру, що володіє чудовими показниками по відношенню до своєї надійності і безпосередньої міцності. Крім цього, він ще й майже не вицвітає, а також вельми легко очищається від абсолютно будь-якого виду забруднень. Крім поліестеру, ламелі для таких пристроїв також ще іноді виробляються і з бавовни, однак вироби такого типу є досить дорогими.