Кухня є приміщенням, де маємо накопичення різноманітної техніки. Але також господарі бажають, щоб ця кімната мала сучасний та охайний вигляд. Окрему увагу приділяють і безпеці, адже деякі види кухонної техніки повинні бути розташовані на певній відстані один від одного. Наприклад, фахівці радять не ставити холодильник впритул до газової плити. Як же правильно вибрати місце для мікрохвильової печі?

Що треба знати про мікрохвильовки?

3Nve4rGxiqKyvkhZJnVYrehwGFSPN7kV04ZhxkZySJy9GFJ-HiF3hfN0i91zEMsJ8agGNAl9IUAj9JOp_47xFBQshVnXlvhnJ79ibiKkH1xWMlnbPhu0StbFf7TDICCB0hPYTxj9y8RnRXIFC-Wvngo

Якщо йдеться про формфактор, то мікрохвильовки, що їх можна замовити онлайн за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/mikrovolnovki/, розподіляються на два різновиди:

  1. Ті, що встановлюються окремо. Їх зазвичай ставлять на стіл або інші види кухонних меблів.
  2. Вбудовані. Такий тип мікрохвильовки встановлюють на кухнях, де виконано якісний дизайнерський ремонт. Їх можна сховати за меблевими фасадами. Розповсюджений варіант, коли мікрохвильовка формує єдиний блок з іншими видами кухонної техніки для приготування їжі, наприклад з електричною духовкою.

Формфактор – лише одна з характеристик. Якщо бажаєте купити багатофункціональний прилад, що стане для вас справжнім помічником, варто придивитися і до інших параметрів:

  • обсяг внутрішньої камери – 15-20 літрів для малих сімей, 25-35 для великих;
  • наявність гриля істотно розширює можливості печі НВЧ, з її допомогою матимете змогу швидко готувати невеличкі порції їжі для смачних перекусів;
  • підтримувані програми – приміром, функція “Кухар” містить величезну кількість готових рецептів для приготування різноманітних страв;
  • потужність – якщо вона перевищує 1 кВт, то це доволі потужний прилад. Зверніть увагу, що у специфікаціях потужність вказують окремо для магнетрона (зазвичай до 800-900 Вт) та гриля (від 1000 Вт);
  • матеріали виконання – зовнішня панель може бути виготовлена з пластику або неіржавної сталі. Стінки камери можуть бути емальованими, керамічними, біокерамічними, сталевими. Додатково наносять антибактеріальне покриття, щоб запобігти виникненню шкідливих мікроорганізмів.

Господині дивляться також на дизайн та забарвлення. За посиланням вище зможете купити мікрохвильовки класичного білого кольору, металеві, сріблясті, чорні тощо. Асортимент доволі широкий, а ціни привабливі.

zd_vml9F1T8D2SdwCQgocQnE5SLgO0hsatXKokg21MGZoWBAzvu_PPWZOq8z04XmG14M8UUyeLnFthl2-D5AcBQAlY-rYj46njqYXCvQeDeR6-BvcwAjYx_rCenx9XdrRFrk54KF1uyJBl3v5CgY4iA

Поради щодо встановлення мікрохвильовки на кухні

При виборі місця для мікрохвильової печі на кухні, рекомендується враховувати наступні фактори:

Безпека

Мікрохвильова піч повинна бути встановлена в безпечному місці, де немає ризику пожежі або ураження електричним струмом. Не ставте її поблизу газової плити, радіаторів опалення. Також не рекомендується ставити мікрохвильову піч на вологі поверхні поруч з мийкою.

Доступність

Переконайтеся, що мікрохвильовка встановлена в зручному місці. Вона повинна бути розташована досить високо, щоб ви могли ставити й діставати страви без проблем. А малі діти, навпаки, не мали змоги дістатися до неї.

Простір та вентиляція

Мікрохвильова піч повинна мати достатньо місця навколо себе, щоб не було перегріву. Відстань від інших приладів, стінок і меблів повинна становити принаймні десять сантиметрів.

Не радять ставити мікрохвильовку у зачинених шафах та пеналах, оскільки її задня стінка нагрівається, що може спричинити займання та пожежу.