Останнім часом обрати якісне покриття для даху власного будинку не здається великою проблемою, адже на ринку будівельних матеріалів щороку з’являється безліч нових варіантів якісних покрівельних матеріалів. Довговічність власного приватного будинку для кожного домовласника надзвичайно важлива, адже значні капіталовкладення під час зведення об’єкту повинні компенсуватись бездоганною якістю експлуатації споруди.

Сучасні та надійні покриття для даху

Серед тих покрівельних матеріалів, які впевнено зайняли лідерські позиції серед будівельних матеріалів, які використовуються при зведенні даху, найбільший попит спостерігається на:

  • Металочерепицю.
  • Покрівельний металопрофіль.
  • М’яку черепицю.

Металочерепиця – простий з першого погляду матеріал, якому притаманні такі властивості, як надійність, витривалість, тривалий термін експлуатації та бездоганні зовнішні характеристики. В основі такого матеріалу достатньо тонкий сталевий лист, який має надзвичайно надійний захист у вигляді декількох шарів. Зовнішній вигляд дещо нагадує класичну глиняну черепицю, однак, якщо порівняти склад матеріалу та його вартість, ви помітите, що металева черепиця виявиться набагато дешевшим матеріалом, ніж глиняна.

Профнастил – найдешевший з матеріалів, які одночасно використовуються для зведення нових дахових споруд та для реконструкції існуючих. На відміну від металевої та глиняної черепиці профнастил являється найдешевшим варіантом для покриття даху. Використовується даний вид покриття, як для дахів приватних будинків, так і для дахів інших споруд, як господарського, так і комерційного та промислового характеру.

Гнучка черепиця – це скловолокно, яке повністю просочене бітумом. Таким чином створюється надійна основа для майбутнього покрівельного матеріалу. Гнучка черепиця забезпечує надстійкий захист від ультрафіолетових променів, від будь-яких негативних проявів зовнішнього середовища, а ще має бездоганний вигляд та легко монтується. Якісне укладання листів бітумної черепиці гарантує додаткову надійність вашого даху, а також гарантує довгий строк служби.

Звичайно, це далеко не весь перелік популярних та достойних вашої уваги матеріалів для покрівлі даху. Будь-який з обраних варіантів зможуть стати надійним захистом для вашого будинку, забезпечать в житлі бажаний мікроклімат та комфорт.

Що гарантує довгий термін служби даху?

Серед факторів, які тим чи іншим чином впливають на кінцевий термін служби даху, називають:

  • Якість обраного покрівельного матеріалу, комплектуючих та аксесуарів.
  • Рівень виконаного монтажу та професіоналізм будівельників, яким буде доручено виконання покрівельних робіт.
  • Врахування реальних умов експлуатації, в тому числі і кліматичних особливостей регіону.

Довготривала служба даху можлива, якщо дотримуватись порад спеціалістів при обранні покриття та інших матеріалів, а також при умові дотримання всіх умов монтажу обраних матеріалів.

Джерело:https://skrovlya.kiev.ua/metalocherepucya/