Ви можете вибирати з безлічі варіантів, моделей і кольорів

Найпопулярнішими рішеннями в Україні, застосовуваними в приватних будинках і квартирах, є зовнішні сталеві і дерев’яні двері. Тут ви можете вибирати та заказать двери з безлічі варіантів, моделей і кольорів. Це допоможе вам легко адаптувати їх до зовнішнього вигляду фасаду і дизайну інтер’єру квартири.

Двері в приватний будинок

Висока теплоізоляція і низький коефіцієнт теплопередачі – особливості, на які варто звернути увагу при покупці дверей для будинку на одну сім’ю. У свою чергу, вхідні двері в квартиру повинні мати дуже високі параметри теплоізоляції, також варто подбати і про шумоізоляції. Розкид ціни на вхідні двері на ринку дуже варіативний, можна вибрати на будь-який виділений для цього бюджет.

Також можуть бути важливі додаткові параметри, які гарантують більшу безпеку, наприклад, протизламні двері. Однак вхідні двері для дому, в іншому як і для квартири повинні гарантувати максимальну безпеку і бути обладнані системами, які захищають від злому або злому. Нарешті, зовнішні двері повинні бути естетичними і відповідати фасаду будинку і навколишнього його території.

Сталеві вхідні двері – коли їх встановлювати

Сталеві вхідні двері – це рішення, яке дуже часто використовується при будівництві приватних будинків. Це пов’язано з тим, що металеві двері набагато більш стійкі до шкідливого впливу погодних умов, ніж дерев’яні двері. Сталеві двері також набагато безпечніше, хоча виробники пропонують і рішення з дерева з високими противовзломними параметрами.

Вибираючи двері, варто пам’ятати, що сталеві двері закриваються набагато голосніше дерев’яних дверей. Такі двері з коробкою також слід встановлювати з великою обережністю, оскільки неправильна установка призведе до втрат тепла. Металеві вхідні двері доступні в різних стилях і кольорах, тому вони добре поєднуються з будь-яким типом фасаду.

Дерев’яні двері – елегантні і теплі

Дерев’яні вхідні двері охоче вибирають дизайнери і інвестори завдяки універсальності і відмінним параметрами. Вхідні двері в будинок повинна бути міцною, мати теплоізоляційними властивостями, ефективно глушити шум і демонструвати стійкість до впливу погодних умов, а дерев’яні двері повинні володіти всіма цими характеристиками. Дерев’яні двері гарантують набагато більший комфорт використання.

Є багато факторів, яким повинна відповідати міцна вхідні двері. Як вибрати кращу модель, коли в магазинах представлено безліч матеріалів, обробок, квітів і візерунків? Найкраще – звернутися в нашу компанію dverimarket.by, де наші фахівці допоможуть вам з вибором.