Перед тим, як приступати до вибору, чітко визначтеся зі своїми потребами і побажаннями. Від цього безпосередньо залежатиме як потужність нагрівача, так і його реальний обсяг. Наприклад, для сім’ї на три людини досить водонагрівача на 80 л, в той час, як одному проживає цілком вистачить і 50 л.

Після того, як ви визначилися з цими параметрами, необхідно вибрати найбільш підходяще місце, де в подальшому буде встановлено бойлер на 50 литров. Це може бути в туалеті, ванній кімнаті, розміщуватися на підлозі або на стіні, бути під або над раковиною. Також важливо вибрати, який тип установки вам буде підходити більше – вертикальний або горизонтальний. Всі ці дрібниці важливі, оскільки правильний їх підбір дозволить вам користуватися гарячою водою максимально вигідно і зручно. А про те, як правильно визначитися з е вибором, поговоримо далі.

Відсутність гарячої води – неприємне явище незалежно від вашого місця проживання. Це негативно позначається як в столичному місті, так і маленькому селі. Часто таке загрожує тим, у кого подача води здійснюється централізовано. При профілактичних роботах або поломки працівники комунальної служби не дуже швидко діють, щоб скоріше пустити вам теплу воду. Тому доводиться гріти воду на плиті або в інший спосіб і митися в тазику, що явно не додає комфорту в життя. Тривати цей період може від пари днів до місяців, а то й роками. Останній варіант знаком жителям будинків, де оснащення вже використовується на протязі не одного десятка років, а всі комунікації просто зносилися або перекочували на чийсь заміський будинок. І, звичайно ж, для капітального ремонту грошей у держави або управління міста немає.

Також нерідко зустрічається колективне відключення постачання гарячої води через чиєїсь несплати. Наприклад, є в будинку злісний неплатник, а відключили всьому будинку.

Загалом варіантів того, чому ви залишилися без гарячої води може бути безліч. Головне правильно вирішити цю проблему. Можна встановити власну систему підігріву води, яка буде працювати автономно. Але для її впровадження потрібно підписати масу дозволів від всіляких служб. Та й її монтаж може бути проведений тільки в суворо визначених місцях. Безпека такого обладнання не завжди на високому рівні, та й ціна на газ досить велика. До того ж постійно піднімається.