Тіні для повік – це основа будь-якого образу. Вони допомагають підкреслити або змінити форму очей та зробити погляд більш палким та спокусливим. Для денного макіяжу більш підходящим варіантом стануть ніжні нюдові відтінки, майже непомітні при яскравому освітленні. Для вечірнього ж образу можна обирати яскраві кольори, збагачені перламутром і глиттером. Також він прекрасно поєднується з дзеркальним відблиском тіней в стилі металік.

Палетка тіней: особливості

Кожен колір тіней для повік можна купити окремо, та більш вигідним та виваженим варіантом стане придбання палетки. Це кілька кольорів тіней, об’єднаних в окремому футлярі. Вони чудово поєднуються між собою та можуть використовувати для створення чк вечірніх, так і денних образів.

Головною перевагою палетки тіней вважається ідеальне поєднання відтінків. Вони легко поєднуються, розтушовуються, змішуються та надають шкірі природного блиску.

До складу палетки можуть входити від 2 до 100 різноманітних кольорів. Для щоденного макіяжу часто використовують подвійні тіні. Вони складаються з 2 відтінків одного кольору, котрі забезпечують максимальну природність обраного образу.

Якщо ж ви хочете мати під рукою тіні на всі випадки життя, то варто звернути увагу на більш широкий вибір тіней в одній палетці. Вона може належати до однієї кольорової гами або поєднувати найпопулярніші відтінки всіх кольорів райдуги.

Палетка тіней від Lancome

Lancome пропонує вам оновлену серію Hypnôse Palette. Це палетка тіней, яка складається з 5 основних кольорів. Є три основних різновиди Hypnôse Palette:

  • яскравий металік – тут переважають відтінки зеленого кольору, від насиченого смарагдового до ніжно-зеленого;
  • ніжний сатин – природні теплі тони від мідно-червоного до персикового кольору;
  • холодний перламутр – гармонійне поєднання різних відтінків рожевого кольору, від блідо-рожевого до насиченого червоного.

Hypnôse Palette об’єднує нюдові, перламутрові та металічні тіні, тож їх можна використовувати для створення як повсякденного, так і святкового макіяжу. Головною особливістю цієї палетки є взаємодоповнення кольорів. Це значить, що з їх допомогою можна перетворити скромний денний образ на спокусливий вечірній всього кількома рухами щіточки.

Легка консистенція пудри та насичені кольорові пігменти дозволяють нанести тіні буквально в один рух. Hypnôsee Palette містить 2 зручних аплікатори, які легко розтушовують їх та роблять переходи між тонами практично непомітними. Завдяки цьому можна швидко і без зусиль додати виразності денному макіяжу чи створити ефект омбре для вечірнього.

Hypnôsee Palette зручно носити з собою, адже легка, компактна палетка легко вміщується в клатч чи невелику сумку. З нею ви будете готові до найрізноманітніших сюрпризів, адже зможете покращити чи змінити свій макіяж в будь-який момент.

Палетка тіней від Lancome – надзвичайна виразність погляду в вашій кишені.