Кажуть, адвокат – це людина, якій можна довіряти більше, ніж собі. Він має бути не лише висококваліфікованим фахівцем у сфері права, а й розуміти, як влаштована людина та які тонкощі її психології, адже у пріоритеті у професіонала у цій галузі – допомога своєму клієнту.

Найважливіші чинники під час вибору адвоката

У різних життєвих ситуаціях допомога АО “вСуді” може знадобитися будь-якій людині. Завдяки художнім фільмам більшість людей мають дуже шаблонне уявлення про те, хто такий справжній адвокат.

По-перше, це людина, яка завжди й з першої хвилини знає, як виграти справу. Але ніхто не каже, що робота адвокатів полягає не лише в тому, щоб, наприклад, допомагати вбивцям уникнути покарання. До сфери їхньої компетенції також входять такі завдання: консультації, переговори, рекомендації щодо досудового врегулювання спорів та вироблення правової позиції.

По-друге, адвокати на екранах телевізорів – божевільні трудоголіки. У реальному житті, безперечно, зустрічаються й такі, проте їхня робота виконується не так легко і швидко, як може здатися тому, хто непричетний до юриспруденції.

Складання шлюбного контракту або розлучення, подання на аліменти або справа, що стосується страхування життя – адвокатська практика будь-якого поважного фахівця складається зі справ різної складності та різноманітних варіацій розвитку подій. На що справді варто звернути увагу, розраховуючи на допомогу адвоката:

  • досвід роботи;
  • наявність адвокатської ліцензії;
  • успішність кейсів;
  • відгуки клієнтів;
  • його зовнішній вигляд та манера спілкування.

Список можна продовжити, залежно від того, яку конкретно справу розглядатиме адвокат. Наприклад, якщо людина планує довготривалу співпрацю, одразу варто обговорити умови, які підійдуть і захиснику, і його підопічному. Людський чинник також відіграє не останню роль: можна звернутися за допомогою до лідера на ринку юридичних послуг, але якщо клієнт не відчує до нього емпатію, то краще підшукати іншого фахівця.

Поширені помилки тих, хто шукає захисника

Дуже часто люди звертаються до адвокатської фірми, сподіваючись, що їхня проблема вирішиться в цю ж хвилину. Але, на жаль, це так не працює ні в теорії, ні на практиці. Якщо ж трапилася ситуація, яку необхідно опрацювати з адвокатом, треба запастись терпінням.

Звичайно, є справи, які не потребують багато часу. Однак існують досить трудомісткі та складні процеси, які затягуються слідством або судом. Друга помилка клієнтів – небажання бути відвертим. Насправді чесність – це зброя, яка за допомогою адвоката може бути правильно використана.