Професія особистого охоронця знайома багатьом з художніх фільмів. Проте вона належить до небезпечних, оскільки головне завдання фахівців полягає у забезпеченні повної безпеки особі, що охороняється. Охоронці, виконуючи свою роботу, найчастіше ризикують власним життям.

НАВИЧКИ ОСОБИСТОГО ОХОРОНЦЯ

До послуг охоронців вдаються не тільки для надійного захисту життя та здоров’я клієнта, але також для підтримки іміджу. Супровід охоронцем високопосадовця підкреслює його статус і становище у суспільстві.

При виборі особистого охоронця клієнти орієнтуються з їхньої здібності, фізичну підготовку та професійні навички. Якщо ви шукаєте особистого охоронця, то радимо перейти за посиланням https://www.cpsosecurity.com/ru/lichnaya-ohrana/ вже зараз.

До необхідних охоронцю навичок відносяться:

 • Вміння адекватно оцінювати ситуацію, запровадити спостереження та контрспостереження;
 • Забезпечення пішого супроводу клієнта;
 • Навички надання першої медичної допомоги;
 • Здійснення комплексу дій для виявлення сторонніх осіб, зловмисників та каналів втрати даних;
 • Оперативна реакція в екстрених ситуаціях;
 • Правові знання та комунікативні навички.

Не менш важливим у роботі співробітника особистої охорони є вміння безаварійно керувати автомобілем, оскільки клієнт протягом дня може неодноразово міняти місце. А якщо ви знаходитеся у пошуках особистого охоронця, то переходьте на сайт спеціалізованої компанії cpsosecurity.com, не гаючи часу.

На виконання своїх посадових обов’язків у процесі навчання фахівці отримують навички швидкого реагування на позаштатні ситуації, відображення нападу третіх осіб та вивчають способи захисту клієнта від газової атаки.

Охоронець повинен мати психологічну підготовку і високі моральні якості. Мати фізичну силу, уважність та спритність, рухливість. Особливі вимоги пред’являються наявності логічного мислення, виявлення причинно-наслідкового зв’язку і готовності реагувати будь-які ситуації.

Охоронець повинен вміти користуватися холодною та вогнепальною зброєю, володіти прийомами рукопашного бою та іншими методами єдиноборств. Охоронець крім основних завдань може виконувати функцію водія, тому він повинен уміти виявляти, аналізувати та реагувати на ситуації навіть під час руху транспортного засобу.

Для роботи в службі особистої охорони підбираються кандидати, які здатні працювати в команді, не виділяються з маси, мають спортивну фізичну форму, повністю здорові, мають добрий зір і гострий слух. У охоронця має бути сильний характер і воля, витривалість, витримка, моментальна реакція та пам’ять. Це дозволяє їм швидко проводити аналіз ситуації, що склалася, і приймати оперативні рішення.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ ОСОБИСТО ОХОРОНЦЯ

Співробітник особистої охорони забезпечує фізичний захист клієнта. У спектр його функцій та обов’язків входить:

 • Контроль безпеки охоронюваної особи за маршрутами його пересування;
 • Виявлення та блокування місць, зручних для нападу;
  регулярна перевірка об’єктів, які відвідує клієнт;
 • Спостереження за навколишньою обстановкою та виявлення зловмисників;
 • Обмеження та перевірка осіб, які мають доступ до клієнта;
 • Супровід клієнта на автомобілі або пішки;
 • Аудит системи безпеки у місцях його перебування.

Діяльність приватного охоронця пов’язана з високим ризиком для життя, тому при його роботі оформляється страховий поліс, він дозволяє забезпечити захист прав у разі втрати працездатності або при отриманні серйозної травми, гарантує матеріальне забезпечення членів сім’ї необхідними засобами у разі загибелі застрахованої особи.