Піца користується популярністю протягом тривалого часу, її випікають вдома, замовляють на обід, на честь святкових подій, їдять у кафе. Для зручності під час перевезення були створені спеціальні коробки для піци. За статистикою, в нашій країні піцу регулярно замовляють три сім’ї з десяти, при цьому всі очікують отримати свіжу і гарячу страву. Коробку для піци вигадали в Неаполі, але спочатку вона була металевою. Зараз метал замінили картоном: він безпечний, легкий і завжди пропонується за вигідною ціною.

До речі, якщо вас цікавлять коробки для піци, то радимо перейти на сайт коробок для піци kartpac.com.ua вже зараз.

Які вимоги висуваються до коробки для піци?

Для збереження привабливості та свіжості найважливіше вибрати правильну коробку. На даний момент коробки для піци оптом пропонуються у двох варіаціях: для гарячої страви або заморозки. При цьому обидва варіанти передбачають застосування сертифікованих матеріалів.

Особливості коробки для заморожування

Коробка для виконання заморозки відрізняється наступним:

  1. відповідає вимогам гігієни та санепідстанції, що обмежують тару для харчової продукції;
  2. зберігає свої властивості при значному зниженні температурних показників та міцність під час процесу розморожування;
  3. має яскравий, що вселяє довіру і привабливий вигляд, може використовуватися як носій реклами та позитивно виділятися на вітрині.

Особливості коробки для гарячої піци

Виробництво коробок для піци у гарячому вигляді також виконується з урахуванням строгих вимог, у разі їх навіть більше.

Серед особливостей конструкцій для свіжоприготовленого продукту можна виділити таке:

  1. Міцність. Жорсткість та показники стійкості дозволяють зберігати первісну форму під навантаженням ваги їжі. Також форма повинна зберігатися при штабелюванні, у форматі перевезення зазвичай переміщається багато коробок відразу. При цьому не допускається просідання дна, а кути та бічні стінки повинні зберігати задану позицію.
  2. Стійкість до нагріву. Виготовлення коробок для піци передбачає збереження тепла протягом 1-2 годин. Упаковується лише гаряча піца, тому матеріал сприймає тривале нагрівання.
  3. Перенесення жирів. Найчастіше воліють замовити коробки під піцу, які захищають від псування всієї поверхні. Коробка не стає жирною та маслянистою.

Які коробки під піцу пропонуються?

Актуальна картонна упаковка для піци, як повідомляється в джерелі, виконана з гофрокартону з шарами целюлози, а кількість прошарків підбирається індивідуально. У спеціалізованій компанії ви можете замовити варіанти коробки під ваші вимоги та з потрібними розмірами. Також всередину можна помістити пергаментний папір, можливе використання фольгованої ламінованої поверхні. Такі варіанти дорожчі за гофрокартон, але при цьому дозволяють виконувати розігрів у мікрохвильовій печі. Всі пропозиції стійки до дії гарячої пари забезпечують міцну фіксацію та привабливий зовнішній вигляд.