Мармур – це природний камінь, популярний у будівельній сфері. З нього виготовляють різні вироби: стільниці, сходи, підвіконня, фонтани, колони та багато іншого. Матеріал має безліч переваг, відрізняється вишуканим виглядом, тривалим терміном служби й не потребує складного догляду. Окремий інтерес викликають підлоги з натурального мармуру, які асоціюються з розкішшю та вписуються у будь-який інтер’єр.

Переваги підлоги з мармуру

Мраморный пол має попит не одне десятиліття, і з кожним роком їх популярність зростає. Матеріал, з якого вони виготовлені, відрізняється високою міцністю, також зносостійкістю. Люди йому віддають перевагу, оскільки чули про нього.

Основні переваги:

  1. Вогнетривкість та стійкість до появи дефектів. Матеріал використовується протягом багатьох десятиліть і не втрачає свого вигляду. Підлога не розсихатиметься і не скрипітиме, її практично неможливо подряпати. Природний камінь не боїться вогню та вологи.
  2. Гіпоалергенність. Мармур нездатний нашкодити здоров’ю людей та свійських тварин. У ньому відсутні хімічні речовини, не заводяться пилові кліщі та пліснява. Виріб з цього каменю не викликає алергічної реакції.
  3. Гарний вигляд. Будь-яка підлога, виконана з мармуру, стане прикрасою приміщення, як і мраморные стены. Камінь може мати різне забарвлення та малюнок, тому буде легко підібрати відповідний варіант.
  4. Простий догляд. Для прибирання не доведеться придбавати спеціальні засоби та переживати про те, що поверхню можна пошкодити.
  5. Термін експлуатації становить не одне десятиліття, тому ще довго не доведеться замислюватися про заміну покриття для підлоги.

Поради щодо догляду за підлогами з натурального мармуру

Через те, що матеріал відрізняється міцністю та стійкістю до зносу, доглядати за ним нескладно. Мармурову підлогу укладають у вітальні, передпокої та на кухні. Щоб вона не втрачав початковий вигляд, знадобиться дотримуватися деяких рекомендацій щодо догляду.

Мити поверхню потрібно лише м’якою ганчіркою та теплою водою. Можна додати незначну кількість мильного розчину, але засоби з абразивними частинками краще не використовувати. Також не рекомендовані агресивні речовини із кислотами, вони можуть пошкодити поверхню.

Підлогу регулярно полірують і щороку покривають захисним складом. Це дозволяє зберігати гарний вигляд каменю та продовжити термін експлуатації. Мармур вважається гігроскопічним матеріалом, тому пролиту рідину потрібно одразу витирати. Особливо важливо не допускати контакту зі складами, що фарбують, бо вони глибоко в’їдаються в камінь.

Дотримуючись всіх рекомендацій вдасться зберегти блиск і красу покриття протягом довгих років. Мармурова підлога – зручний вибір для заміського будинку або розкішної квартири.