Прозорий шифер Elyplast італійського відомого заводу застосовується в місцях, де необхідна хороша освітленість і відводиться особлива роль легкості та витонченості у дизайнерських варіантах інтер’єру чи екстер’єру.

Плюси прозорого шиферу Elyplast

До плюсів цього матеріалу можна віднести:

 1. Легкість. Цей матеріал, який радимо придбати в інтернет-магазині https://bsplus.kiev.ua/, на відміну від аналогів досить легкий, важить менше скла більш ніж удвічі. Його мала вага дозволяє застосовувати матеріал навіть при будівництві дуже легких конструкцій. Їм часто замінюють частинку покрівлі над мансандрою.
 2. Світлопроникність. Це його головна перевага. Він незамінний при необхідності забезпечення доступу світла через частину даху, а також у покритті будівель, що знаходяться в темряві і схильних до обростання пліснявою. Воно ідеально підійде для дров’яників, забезпечить комфорт у побутівці або майстерні.
 3. Естетичність. Вдалим дизайном важливим елементом є сонячне світло. Незвичайний ефект створюють прозорі мансандри. Прозорий матеріал їх забезпечує легкість сприйняття, надає будови особливої ​​чистоти та стилю.
 4. Стійкість до ультрафіолету. Його вплив зводиться до мінімуму, тому що він допускає сонячні промені, їх не поглинає і не розігрівається. Завдяки цій властивості виключено його деформацію.
 5. Гнучкість. Даний матеріал, незважаючи на його зорову крихкість, досить гнучкий і його використовують для покриття дахів з конструктивно складними формами.
 6. Екологічність. Він абсолютно безпечний для людини, на відміну від шиферу, що викидає шкідливі волокна в атмосферу.
 7. Економія. Використання прозорого шиферу дозволить вам ефективно використовувати світло і значно скоротити витрати на електроенергію.
 8. Міцність. Покрівельний настил зі склопластику стійкий до граду, морозу та сонця. Армування скловолокном дозволяє рівномірно розподіляти механічні навантаження. Прозорий шифер Elyplast, представлений на сайті https://bsplus.kiev.ua/, несхильний до висихання, як більшість аналогів, що значно збільшує його термін служби. Температурний діапазон склопластику -40+120С.

Рекомендації щодо монтажу

Рекомендований крок решетування 40-60 см. Це може бути як дерев’яний, так і металопрофіль з кутом нахилу від 10 градусів.

Обов’язково використовуйте покрівельні шурупи з прес-шайбами ​​та підкладки під хвильовий профіль.

При пересуванні шифером використовуйте дошку, фанеру або шматок ОСБ площею +/- 1 кв. м. для рівномірного розподілу ваги.

Прозорий шифер широко використовується як альтернатива металопрофілю та прозорим аналогам завдяки своїй винятковій простоті у користуванні та стійкості до корозії.

Це відмінний вибір для:

 • Перголи, веранди.
 • Світлопрозора покрівля.
 • Теплиці.
 • Дах вікон і зенітних ліхтарів.
 • Огорож.
 • Будь-яке інше використання відповідно до Вашого дизайну.