Хрестовина – важлива деталь пральної машинки. Завдяки даній запчастини зв’язуються між один одним бак з барабаном. У рухомому ділянці деталі знаходиться вузол з підшипником.

Судячи з назви стає зрозуміло те, що хрестовина має форму хреста. Її складові виготовлені з легких металів. Ось чому хрестовина під час експлуатації пральної машини може деформуватися, після чого перестає нормально функціонувати. Детальніше про  ремонт пральних машин – на сайті eco-service.kz.

Особливості заміни хрестовини пральної машини

Коли ламається хрестовина, можуть з ладу також виходити і інші важливі деталі, наприклад, підшипники, ТЕН. Якщо вчасно не зробити ремонт, тоді може зіпсуватися барабан, або весь корпус.

Чому ж ламається хрестовина?

Справа в тому, що вона тримає барабан, а значить на деталь покладається сильне навантаження. Проблему можна уникнути, якщо вчасно усунути несправність.

Будьте гранично уважні, коли працює пральна машинка. Наприклад, якщо хрестовина деформувалася, тоді при активній роботі агрегат може скрипіти, що не зовсім правильно для нормального функціонування техніки.

Причин поломки хрестовини пральної машини

  1. Несправність в підшипниках. Така поломка вважається найпоширенішою. Якщо підшипники пошкодилися, проблема не виправлена, з часом може з ладу вийти вал пральки.
  2. Брак, допущений на заводі, коли пральна машинка збиралася. Дуже шкода, але подібні випадки відбуваються з тієї побутовою технікою, яка не особливо популярна на сучасному ринку. Часто в системі пральних машинках зустрічаються неякісні сплави деталей або погано відрегульовано функціонування техніки на заводі.
  3. Жорстка вода теж може бути причиною, через яку з часом з ладу виходить хрестовина. Тим більше, якщо пралка постійно працює при високих температурах. Внаслідок такої роботи на Тене утворюється шар накипу через що деформується деталь, випущена з м’якого металу.

Також часто хрестовина ламається після неправильно виконаного ремонту. Наприклад, під час заміни підшипників була зроблена помилка, після якої ушкодилася різьба кріпильних болта.

Хрестовину в разі поломки можна відновити або встановити нову деталь. Щоб точно знати, як вчинити в подібній ситуації, радимо звернутися до майстра нашого сервісного центру. Він проведе якісну та професійну діагностику, після чого озвучить результат і загальну суму ремонту.