Тротуарна плитка – будівельний матеріал, що має широкий спектр застосування. Все це завдяки відмінним фізичним характеристикам і великій кількості інших переваг, властивих даному виробу.

Важливим плюсом тротуарної плитки є її довговічність. Завдяки використовуваним при її виготовленні компонентів вдається домогтися високого ступеня захисту від стирання, ультрафіолету, а також ударів. Висока стійкість дозволяє застосовувати тротуарну плитку не тільки для мощення пішохідних зон, але і в якості дорожнього покриття. Цьому також сприяє те, що при виникненні необхідності ремонту потрібно замінити лише невелику ділянку покриття.

Крім відмінних фізичних характеристик тротуарная плитка Лайнстоун 20 також славиться своїми декоративними властивостями. Широкий вибір форм, кольорів і розмірів дозволяє створити унікальний дизайн пішохідних доріжок, паркових зон і т.д.

Наостанок варто згадати про екологічності даного матеріалу. Сировина, що входить до складу тротуарної плитки, безпечно для навколишнього середовища. Плитка не виділяє шкідливих летючих речовин, на відміну, наприклад, від асфальту в жарку погоду. Тротуарна плитка не утворює монолітного герметичного шару і при дотриманні технології укладання дозволяє воді крізь шви йде в пісок і ґрунт. А утилізація плитки не несе ніяких складнощів.

Поради щодо вибору тротуарної плитки

Після того, як ви визначилися з кольором і формою, варто приділити час на перевірку якості:

  1. Одним з простих способів перевірки є метод визначення по звуку удару плиток один про одного. Звук повинен бути дзвінким, що говорить про якісний склад. Глухий звук означає, що виріб містить занадто багато вологи. Це може негативно вплинути на довговічність тротуарної плитки.
  2. Наявність на поверхні тротуарної плитки плям, розлучень, великої кількості тріщин або бульбашок говорять про порушення технології виготовлення або зберігання.
  3. При виборі тротуарної плитки яскравого кольору на сайті компанії Сириус Строй необхідно переконатися, що виріб забарвлене рівномірно не тільки зовні, але і всередині. Для цього можна перевірити одну з партії на розлом.
  4. Також не слід «кидатися» на занадто дешеві ціни. Що входять до складу компоненти і процес виготовлення даного матеріалу не такі прості, як здається. Варто перевірити документацію таких виробників: укладення про проведення випробувань, сертифікати відповідності продукції.
  5. Слід завчасно розрахувати необхідну для покупки кількість тротуарної плитки. До розрахованим значенням слід додати запас приблизно в 5% (в разі фігурної плитки – 10%), тому що при укладанні частина плитки може бути зіпсована з тих чи інших причин.