На сьогоднішній день фільончасті ворота – це ексклюзив. Вони добре зарекомендували себе як в приватних будинках, так і на підприємствах, де навантаження на полотно значно вище. Тому виникає питання, як вибрати фільончасті ворота для свого будинку? Про це далі.

Особливості воріт

Виготовляються конструкції з фільонок різного забарвлення і розміру. За рахунок цього можна закрити будь-який отвір. Фільонку роблять зі сталі високої якості товщиною 1,5 мм і товстіші. Відмінною особливістю таких воріт є дизайн – прямокутні металеві конструкції зварені у вигляді решітки. На ній розміщуються профільовані панелі з листового металу товщиною 1,5 мм. Жорсткість і міцність такої конструкції просто вражаючі.

Филенчатые откатные ворота в прямому сенсі слова є антивандальними. Вигнута панель додає жорсткість внутрішній металевій рамі. Тому просто не вийде розрізати її з двох сторін або зігнути ломом. А якщо це вдасться, то злочинець наткнеться на опорну раму воріт, виготовлену з металевого профілю. Варто поглянути в живу на такі ворота, і ви зрозумієте, що це надійно!

Як підходити до вибору конструкцій?

Фільончасті ворота – це не окремий тип воріт, а вид виконання полотна. В даний час це один з найбільш часто використовуваних рішень для приватних будинків. Ворота з фільонок естетичні, довговічні, прості в установці. При виборі продукції необхідно врахувати деякі моменти:

Звертайте увагу на якість фільонок воріт. Якщо ви хочете бути впевненими в тому, що ворота будуть досить міцними та прослужать вам довгі роки – купуйте їх у перевірених часом виробників. Оптимальним вибором буде виріб виконаний з міцної і товстої сталі. Це дозволить зберегти зовнішній вигляд, експлуатаційні якості та жорсткість конструкції воріт на довгі роки.

Для гаражних приміщень відмінний варіант – це секційні фільончасті ворота у вигляді сендвіч-панелей, виготовлених з листової сталі, покритої шаром цинку для запобігання іржавіння і пофарбованої стійкою до зовнішніх умов порошковою фарбою.

Найпопулярнішим варіантом є класична панель, хоча всі інші типи панелей також відмінно виглядають на ворітному полотні.

Вибирайте приварені вироби, вони менш схильні до розбовтування. Їх шви не покриваються іржею, бо при їх виготовленні використовується метод штампування.

Якість фарбування – ще один важливий аспект. Необхідно врахувати, що в складі фарби має бути присутня ґрунтовка, яка не дасть іржі зіпсувати зовнішній вигляд ваших воріт.

У перевірених і надійних виробниках зазвичай в наявності достатня кількість продукції в різноманітних кольорах і відтінках. Але найпопулярнішими, судячи зі статистики продажів, є панелі пофарбовані в темні або коричневі кольори.