Різні металеві вироби з часом псуються і накопичуються в будинку або офісі, займаючи багато місця. У зв’язку з цим металобрухт необхідно утилізувати. Ви можете принести металобрухт в багато точок збору. Але перед цим потрібно правильно вибрати компанію.

Головна перевага здачі металолому – це можливість вивозити сміття і отримувати додатковий дохід. При цьому варто пам’ятати про негативні моменти і розбиратися в правилах доставки металу. Якщо вас цікавить ціна на прийом металобрухту, то радимо перейти за посиланням https://priem-loma.dp.ua/ru/cena/ вже зараз.

Переваги та недоліки утилізації металобрухту

Повторне використання металів може знизити споживання природних ресурсів. Це позитивно впливає на екологічну ситуацію і захищає природу землі в цілому.

Прийом металолому і його подальша переробка – джерело економічного зростання в будь-якій країні, переробні підприємства – прибутковий бізнес попиту.

Прийом металолому також виключає звалища і їх негативний вплив на здоров’я людини.

Метал можна здати, доставивши метал в пункт прийому або замовивши експортну послугу. Другий варіант (особливо для великих партій) заощадить час на демонтажні, вантажно-розвантажувальні роботи і пошук транспортних засобів.

Недоліки транспортування відходів тривіальні, головним чином тому, що нелегальні громадяни намагаються перевезти несанкціоновані предмети в пункти збору – каналізаційні отвори, боєприпаси, токсичні і радіоактивні предмети.

Крім того, зворотним боком може бути обман приймаючої компанії. У більшості випадків вказують невірний вага, переоцінюють ступінь забруднення або помилково визначають сорт металу. Уникнути цього допоможе тільки звернення до перевірених компаній, які мають ліцензію і працюють відповідно до сертифікації. Крім того, рекомендується вивчити відгуки користувачів сервісу.

Види металобрухту

Все металовмісні продукти, які були непридатні або використовувалися протягом певного періоду часу, зазвичай називаються ломом. Такі проєкти діляться на дві групи:

  1. Лом кольорових металів (найбільш поширені мідь, олово, латунь, алюміній, бронза, цинк, свинець) – найбільш цінний метал;
  2. Брухт чорних металів з чавуну і сплавів на його основі ділиться на два типи: сталевий і чавунний.

Кольорові метали цінуються за їх більш високі фізичні властивості, вони піддаються багаторазовій обробці і підходять для кування, пресування, різання, лиття, штампування та інших методів обробки. У більшості випадків здають електронні відходи, які містять різні рідкісні метали, автомобільні акумулятори, кабелі, побутову техніку і предмети, тарілки, а також годинник і годинник.

Брухт чорних металів включає чавунні ванни і радіатори, газові плити, старі металоконструкції, водопровідні та каналізаційні труби, будівельне сміття.

Вартість металу залежить від джерела металолому, кількості поставлених партій і визначається окремо.