В умовах українського клімату до теплоізоляції будівель пред’являються підвищені вимоги. Один із самих практичних і надійних утеплювачів – це пінопласт.

Вже понад 40 років він не здає лідерських позицій при влаштуванні теплоізоляції в будівництві. Пінопласт набув широкого поширення завдяки ряду унікальних властивостей, що вигідно відрізняють його від матеріалів-конкурентів. На сьогоднішній день саме цей утеплювач вважається найбільш популярним як в приватному, так і в промисловому будівництві.

Під час будівництва графітонаповнений пінопласт VIKBUD GRAPHITE EPS 60 прикріплюють за допомогою спеціального клею або дюбелів. В даний час будівельний ринок може запропонувати великий асортимент самих різних клейових мас.

Використання пінопласту обумовлено наступними характеристиками:

 1. екологічною чистотою;
 2. високими тепло- і звукоізоляційними властивостями;
 3. відсутністю токсичності;
 4. пориста структура матеріалу забезпечує низьку щільність і теплопровідність;
 5. його використовують для утеплення приміщень вже не перший десяток років, як і дюбелі для теплоізоляції. У Європі більша частина виробленого пінопласту йде на утеплення будинків.

Незаперечні переваги

Пінопласт має такі властивості:

 1. Матеріал на 98% складається з природного утеплювача – повітря. Це забезпечує якісний і довговічний захист від холоду і стороннього шуму.
 2. Ціна на пінопласт є невисокою, що своєю чергою робить його ще більш популярним.
  Завдяки невеликій вазі пінопласт придбати можна з доставкою на будівельний об’єкт.
 3. Стійкість до пошкоджень різного роду (механічних, термальних, хімічних).
 4. Матеріал зберігає задану форму в будь-якому температурному діапазоні.
 5. Стійкість до будь-якого біологічного втручання – пінопласт не схильний до процесів гниття і цвілі.
 6. Високоміцна стабільна структура.
 7. Термін служби пінопласту становить не один десяток років навіть при коливаннях температур від -180С до + 80С.
 8. Екологічність – більшість компонентів, з яких виготовляється пінопласт, руйнуються при контакті з повітрям і вологою. Матеріал не виділяє речовин і газів, шкідливих для здоров’я людини та навколишнього середовища.
 9. Зручність монтажу – установка проводиться без спеціального обладнання і навичок.

Всі ці безперечні переваги роблять пінополістирол незамінним утеплювачем для будівель. У наш час його застосовують не тільки для малоповерхового будівництва, але також для багатоповерхового. Для останнього застосовуються спеціальні панелі. Крім того, легкість і низька щільність матеріалу дозволяють використовувати його для реконструкції старих будівель.

Як бачите, пінопласт володіє масою властивостей, якими не можуть похвалитися багато утеплювачів. Це унікальний матеріал. Він легкий у виготовленні, перевезенні, обробці, монтажі, експлуатації та утилізації. При цьому його ціна значно нижча, ніж в інших подібних за характеристиками матеріалів. Якщо ви хочете утеплити приватний будинок або промислове приміщення – вибирайте пінопласт.