Мода на натяжні стелі давно прийшла до нас з-за кордону. Поступово з’явилися майстри, якісний матеріал. Якщо вам знадобилося встановити ціни на установку натяжних стель, то вам необхідно врахувати наступні параметри:

  1. Фактурність, вид, колір полотна, складність пристрою. Кожен матеріал індивідуальний і має свою вартість. Якщо конструкція полотна складна, то установників знадобиться більше часу на монтаж. До того підвищаться витрати на витратні матеріали і комплектуючі.
  2. Периметр кімнати. Чим більше периметр стелі в кімнаті, то тим ціна установочного полотна буде нижче.
  3. Освітлення стель передбачає різноманітність варіантів. Тому на вартість буде надавати тип освітлення і застосування світлового обладнання.
  4. Чим складніше стеля за своїми конструктивними особливостями, тим вище вартість.

Хто в змозі встановити натяжні стелі будь-якої складності

Монтаж такої конструкції, як натяжной потолок в Терновке, може зробити лише професіонал. Бригади підприємства давно займаються установкою стель різного ступеня складності, тому вони зможуть підказати точну вартість натяжних стель, а також всієї виконаної роботи, докладніше на сайті за посиланням вище. На сайті ви можете познайомитися з кваліфікованим персоналом і переконатися, що вже понад 10 тисяч клієнтів скористалися нашими послугами.

Як зазвичай розраховується ціна за квадратний метр монтажу

Розрахунок вартості послуг проводиться досить складно, тому що це тривала процедура і залежить від безлічі факторів. По-перше, необхідно враховувати вартість матеріалів і витратних матеріалів, які можуть знадобитися. Площа і характеристики кімнат також необхідно врахувати. Якщо в приміщенні багато кутів і поворотів, то ціна значно зростає. Тому ми склали своєрідний алгоритм, завдяки якому ми зможемо підрахувати наші можливі витрати на установку:

  • Матеріали. Конструкція натяжних стель складається з полотна, профілю і витратних матеріалів.
  • Установка. В монтаж входить складання конструкції і освітлювальних приладів.
  • Додаткові послуги. Сюди включаються можливий дементаж-монтаж електричної проводки, занос-винос меблів і т.д.

З огляду на вищевикладене, кожен може тепер порахувати скільки потягне установка натяжних стель.

В середньому, ціна на монтаж на Україні однакова і відрізняється в вартості тільки якістю матеріалів і площею приміщення. Але власники часто віддають перевагу перевіреним компаніям, які своїм ім’ям заробили право на роботу.