Садові гойдалки є відмінним варіантом для відпочинку. Такі конструкції відрізняються від класичного варіанта тим, що мають комфортний диван і тент. Слід зазначити, що подібні гойдалки мають високу міцність. Тент в свою чергу призначений для захисту конструкції і відпочиваючих від сонця і дощу. Для комфортного проведення часу дуже важливо правильно вибрати тент на садові гойдалки, так як цього буде залежати не тільки надійний захист, але також зовнішній вигляд всієї конструкції.

При виборі гойдалок для дачі відштовхуйтесь від таких параметрів, як:

  1. Максимальне навантаження. Для того, щоб каркас не деформувався, важливо враховувати максимально допустима вага, який вказаний в характеристиках.
  2. Форма ніжок. Якщо плануєте встановлювати качелі садові дерев’яні на газон, то підійдуть конструкції з дугоподібними ніжками, вони не будуть потопати в землі. Для твердої поверхні рекомендуємо гойдалки з прямими ніжками.
  3. Наявність матраца і склад наповнювача. Ця інформація вказана в описі товару. Матрац з поролону не схильний до механічного стирання, але під впливом високої температури він втрачає свої властивості. Матрац з холлофайбера водонепроникний і довговічний. Підстава з холлофайбера по м’якості схоже з пуховою периною.
  4. Регульовані підголівники. Деякі моделі перетворюються в ліжко. Можливість прилягти на свіжому повітрі стане приємним бонусом. Вибирайте моделі, у яких розкладається підставу, а підголівники регулюються по нахилу.
  5. Наявність тенту і москітної сітки. Завдяки тенту не заважатиме дрібний дощ і палюче сонце, а від настирливих комах захистить москітна сітка.

Садові гойдалки в інтернет-магазині

У нашому каталозі представлено близько 20 видів садових гойдалок. Відрізняються вони конструкцією, матеріалами виготовлення, зовнішнім виглядом, величиною максимального навантаження, вартістю. Є можливість підібрати бюджетні моделі за невисокою ціною, а також купити дорожчі зразки з додатковими функціями і вишуканим дизайнерським оформленням.

Характерні особливості

Представлені в каталозі варіанти гойдалок відносяться до садових меблів для комфортного відпочинку. Конструктивно складаються з несучого каркаса підвищеної міцності і підвісного широкого сидіння, виконаного у вигляді дивана або лави зі спинкою. При виборі відповідної моделі покупці звертають увагу на такі технічні особливості:

• Величина допустимого навантаження (слід брати з деяким запасом).
• Габаритні розміри і вага (ступінь компактності, легкість перенесення і установки).
• Форма і конструкція опори (стійкість).
• Матеріал виготовлення несучого каркаса (міцність, надійність, довговічність).