Компанія “Інтергал Буд” є відомим в Україні забудовником, з 2010 року професійно займається зведенням сучасних новобудов і має в своєму портфоліо більш ніж 100 успішно зданих в експлуатацію багатоповерхових будинків. Якщо ви обираєте тепле, зручне, безпечне, надійне житло для себе, своєї родини, дітей чи батьків, можете з впевненістю інвестувати в проект Інтергал Буд Семицвіт у Львові.

Новобудова належить до категорії “Комфорт” і повністю відповідає всім чинним стандартам. Розташований ЖК Семицвіт в Шевченківському районі, посеред великої кількості зелених насаджень і гарних краєвидів. Мешканцям житлового комплексу доступні не тільки паркові зони для прогулянок і відпочинку, але й всі необхідні соціальні об’єкти. ЖК складається з 18 багатоповерхових будинків та є повноцінним мікрорайоном з власною інфраструктурою.

Чому варто обрати житловий комплекс “Семицвіт”?

Поруч з ЖК знаходяться лікарні, учбові заклади, супермаркети, ресторани, Оперний театр, банки, відділення пошти та все, що необхідно людині у повсякденному житті. На закритій території житлового масиву запроектований власний торговий центр, дитячі садочки, майданчики для занять спортом, дитячих ігор, вигулу домашніх тварин, багаторівневий паркінг з футбольним полем на даху.

Чому варто обрати саме ЖК Семицвіт? Ця новобудова вам підійде, якщо ви:

 • мрієте мати комфортну, світлу, простору оселю;
 • плануєте жити в затишному і зручному районі міста, неподалік від центру Львова;
 • хочете отримати квартиру з індивідуальним опаленням, енергоефективними вікнами.

Серед визначних переваг новобудови відзначають:

 • власну повноцінну інфраструктуру;
 • зручне місце розташування;
 • застосування сучасних технологій будівництва;
 • закриту територію з системою безпеки;
 • наявність зон відпочинку та місць для активного дозвілля.

Які умови придбання квартир?

Щоб ви мали змогу обрати квартиру в ЖК “Семицвіт” на найбільш вигідних для вас умовах, компанія “Інтергал Буд” пропонує різні варіанти придбання первинної нерухомості. В залежності від ваших побажань і фінансових спроможностей, ви можете скористатися будь-яким прийнятним варіантом:

 • 100% оплата вартості одразу при підписанні юридичних паперів;
 • розтермінування з частиною передоплати та подальшим внесенням оплат згідно з затвердженим графіком.

На умовах розтермінування є 2 рішення:

 1. Внесення першого платежу у розмірі 30% вартості квартири;
 2. Передплата у розмірі 60% від вартості нерухомості.

В обох випадках залишок ділиться на рівні частини, які потрібно буде сплачувати поквартально до моменту закінчення будівництва. Якщо вам потрібна більш детальна інформація, зверніться до консультантів девелопера у зручний час.