Вхідні двері – це візитівка вашого дому. Вони натякають відвідувачам, чого можна очікувати всередині будинку, тому повинні справити гарне перше враження. Крім того, двері недаремно вважаються надзвичайно важливим елементом у всій конструкції будівлі, обираючи їх, слід поміркувати про безпеку, якість, довговічність, стиль.

Бесплатное стоковое фото с вход, выход, дверь

Надати перевагу деревині або металу? Чи обов’язково обирати броньовані двері, щоб забезпечити приватність та безпеку? Над цими питаннями розмірковує більшість власників будинків, перш ніж прийняти рішення про придбання. Якнайкраще звернутися по відповіді до спеціалістів, готових дати пораду і підготувати для вас ідеальний варіант. Так, компанія DoorService вже понад 10 років пропонує свої послуги у Києві, виготовляючи і встановлюючи броньовані, вітражні, арочні, металеві та інші, найрізноманітніші типи дверей. Переглянути каталог та зв’язатися зі спеціалістами компанії можна за посиланням: https://doorservice.kiev.ua/.

Що слід врахувати перед вибором дверей?

Бесплатное стоковое фото с архитектура, булыжники, вход

Першочерговий фактор, про який слід пам’ятати при виборі вхідних дверей, – це відповідність дизайну будинку. Для котеджів, великих заміських будинків у традиційному стилі личитимуть класичні дерев’яні двері з вітражами чи фільонкою, тоді як до більш модерних будівель варто підібрати мінімалістичні варіанти без зайвого декору.

Бесплатное стоковое фото с архитектура, вход, выход

Сьогодні двері виготовляють з різноманітних матеріалів та конструкцій, тому завжди можна знайти варіант, ідеальний для вашого будинку. Пам’ятайте, що вхідні двері повинні гарантувати безпеку та бути стійкими до погодних умов. Важливе утеплення, особливо, якщо дім на відкритій місцевості, де часто буває вітряно. Якщо це будинок в місті, варто подбати, щоб двері перешкоджали проникненню шуму від дорожнього руху, тож зверніть увагу на звукоізоляцію.

Який тип дверей ідеально підходить для оформлення входу?

Бесплатное стоковое фото с архитектура, Архитектурное проектирование, Архитектурный

Вхідні двері повинні бути функціональними, оскільки вони піддаються впливу погодних умов – сонячного світла, вітру, дощу. МДФ є найбільш часто використовуваним матеріалом для вхідних дверей, але також існують варіанти зі сталі, склопластику. Хоча скло є вишуканим способом оформити вхідні двері, з точки зору безпеки воно має свої недоліки. Що ж стосується натуральної деревини, то тут теж не все однозначно. Деревина – це природний матеріал, який набрякає і деформується через зміну вологості, опади, посуху тощо. Тому велика ймовірність, що двері доведеться регулярно шліфувати та герметизувати.

Бесплатное стоковое фото с безопасность, дверь, замок

Дерев’яні двері ідеально підходять для будинків у класичному або кантрі стилі. МДФ у світлих тонах може чудово виглядати в модерних будівлях в мінімалістичному стилі. Скляні конструкції можна комбінувати з різними стилістиками. Так, вставки зі скла будуть доречними в арочних дверях, якщо вхід у дім отримує обмаль природного світла. Сталеві моделі гарні для утеплення, міцні та мають тривалий термін використання. Склопластик вважається поганим провідником тепла, що робить його чудовим вибором для зовнішніх дверей у холодних регіонах. Такі конструкції стійкі до атмосферних впливів та не потребують технічного обслуговування.

Обирайте свої ідеальні двері, беручи до уваги ці поради, та оновіть стиль і безпеку свого будинку!