Поради щодо вибору дитячого матраца

Матраци дитячі можуть бути пружинні і безпружинні з різними наповнювачами і мати ортопедичний ефект. Найкраще, якщо матеріали будуть натуральними і екологічно чістимі. Обираючи матрац для дитини, в першу чергу зверніть увагу на розмір. Матрац повинен відповідати розміру ліжечка і ні в якому разі не повинен бути менше неї по площі. Ретельно виміряйте ліжечко. Стандартним розміром вважається 120х60 см. Зверніть увагу на чохол. Найбільш придатними для дитини є матраци дитячі з жакардовим або бавовняним чохлом.

Немовлята проводять уві сні до 20 годин на добу, діти дитсадівського віку повинні відпочивати не менше 10-12 год, школярі – 8-10 ч.

Спальне місце дитини має бути не просто затишним і комфортним, але і безпечним. До покупки матраца варто підійти серйозно, ознайомитися з представленими моделями, оцінити ступінь жорсткості і наповнювач. Це допоможе уникнути розвитку сколіозу та інших захворювань хребта, забезпечить міцний сон і легке пробудження малюка.

Критерії оцінки якості дитячого матраца

Дитяче ліжко має чітко відповідати встановленим стандартам, а матрац бути якісним і зручним. У магазині не завжди вдається підібрати бажану модель. В цьому випадку, краще купити матрац онлайн, заощадивши час і кошти. Виробник завжди вказує основні критерії оцінки якості, допомагає визначитися з вибором.

При покупці важливо вивчити:

  1. конструкцію матраца (пружинні, безпружинні, ортопедичні);
  2. показник жорсткості;
  3. наповнювач (натуральний або штучний).

Матрац повинен точно збігатися з габаритами ліжечка, відповідати віку дитини і бути оснащений знімним чохлом, який можна випрати (за посиланням можна дізнатись Подробнее…). Деякі виробники пропонують вироби з противоалергенним і протимікробним просоченням. Для малюків додатково передбачено вологовідштовхувальний шар, який не дозволить наповнювачу забруднитися або намокнути.

У нашому магазині великий вибір стандартних матраців (120 * 60 см), круглих / овальних матраців (125 * 75 см, 65 * 65 см), підліткових матраців (160 * 80 см) різної товщини і різних складів, який підходить саме Вам. Також у нас Ви можете придбати непромокальні наматрацники будь-якого розміру.

Найбільш зручними і довговічними вважаються комбіновані моделі, в яких незалежний пружинний блок поєднується з прошарками з натуральних або синтетичних наповнювачів. Як правило, такі матраци двосторонні: з одного «літнього» боку конструкція більш жорстка, з іншого («зимового») – м’яка.

Правильний матрац буде підтримувати і стимулювати розвиток опорно-рухової системи дитини. Конструкція повинна забезпечувати хороший теплообмін, а матеріали і наповнювачі не вбирати вологу і запахи, легко провітрюватися і не викликати алергію.