Зима прийшла, з нею все замітає білим і пухнастим снігом, який спочатку радує око, навіває веселі спогади про лижах і санках, але швидко набридає і не дає пройти і проїхати!

На виручку обивателю приходять снігоприбиральні машини. Вони представлені на ринку бензиновими і електричними, самохідними і несамохідними моделями.

Коли потрібно швидко і з високою якістю очистити доріжки від снігу, що випав, логічно скористатися сучасними версіями снігоприбирачів, придбати які можна на сайті https://osnova.market/catalogue/sadovaya-tehnika/snegouborshchiki/greenworks. Але останні можуть випускатися не тільки з бензиновими двигунами, а й електричними.

Якщо потрібна гранична компактність, краще вибирати електричні лопати. У останніх ширина ковша не дуже велика – не більше 270 мм, що змушує проходитися по прибирається доріжці не менше двох разів.

Але в плюсі – потужний двигун і пластиковий шнек, здатний викидати сніг на значну відстань. Якщо брати до уваги, що таке обладнання розбирається і з легкістю вміщається в багажнику автомобіля, то стає ясно одне – воно вважається кращим вибором для більшості дачників. Можна вибрати і акумуляторні снегоуборщики, цінні в плані автономності – варто зарядити батарею, як вони зможуть на власному заряді пропрацювати не менше 20 хвилин.

Електричні снегоуборщики виграють ще й підвищеною потужністю (до 2 кВт), що дозволяє більше загрібати снігу і викидати на ще більшу відстань (понад 4 м). Двигуни даного обладнання оснащуються повітряним охолодженням, що дозволяє їм працювати з підвищеним навантаженням на відкритому повітрі довгий час. У більш складних і дорогих моделях може бути встановлена функція підігріву ручок – це дозволяє працювати без використання рукавичок. Пластиковий шнек, який використовується в вищевказаному обладнанні, цінний тим, що не псує під час роботи дорогу тротуарну плитку.

Що робити, якщо поруч немає електричної розетки. В даному випадку вигідно використовувати бензинові снегоуборщики, цінні тим, що оснащуються потужними і економічними двотактними ДВС. Останні постійно працюють на підвищених обертах і віддають крутний момент пластиковому або сталевому шнеку. Виходить швидко і ефективно. І такі снегоуборщики можуть виготовлятися не тільки в класичному одноступенчатом вигляді, але також і в двухступенчатом – в останньому випадку викид снігу відбувається набагато далі і в зимовий час це гарантує одне – утворення великих заметів взагалі спостерігатися не буде.