Незважаючи на гадану простоту, вибираючи кухонну мийку потрібно врахувати цілий ряд критерій.

Які особливості повинні стояти на першому місці?

Багато що залежить від матеріалу. Непоганим рішенням стануть мийки кухонні гранітні Franke, до речі кажучи, що володіють високою міцністю і довговічністю. Серед недоліків лише відносно високий цінник. Якщо ж бюджет дозволяє – краще зупинитися саме на цьому варіанті.

В якості альтернативи можна розглядати керамічні і сталеві моделі, представлені на сайті https://santeh.dp.ua/. Другий варіант обійдеться дешевше, але з низкою суттєвих «мінусів». Нержавіюча сталь вбирає запахи, в той час як кераміка має вкрай низьку ударопрочностью.

Що ще потрібно врахувати перед покупкою?

Значення мають і на інші критерії:

  1. Особливості крана. Його міцність, матеріал, функціональність і навіть зовнішній вигляд. На увагу заслуговує кран Franke, наприклад, володіє високою якістю за всіма пунктами.
  2. Поверхня. Може бути полірованої, рифленою і матовою. Визначає загальну зручність.
  3. Принцип установки. Доступний асортимент поділяють на врізні і накладні моделі. У першому випадку достатньо встановити мийку замість стільниці, другому – необхідно спочатку створити під неї отвір.
  4. Форма. Правильний варіант залежить від особистих переваг, частоти готування і особливостей кухонних меблів. На вибір доступні круглі, квадратні, овальні, кутові і прямокутні мийки. Існують навіть п’ятикутники для створення незвичайного інтер’єру.
  5. Присутність діспоузера. Вбудований подрібнювач додає зручність, зменшуючи неприємний запах в приміщенні, а також кількість відходів.
  6. Колір. Миття з нержавіючої сталі може бути будь-якого відтінку, а ось моделям з натурального або штучного каменю краще мати немазкий колір. В іншому випадку вони швидко втратять товарний вигляд.

Як визначити відповідну мийку в залежності від особистих потреб?

В цьому плані рекомендовано придивитися до глибини чаші. Якщо на кухні є посудомийна машина – досить мийки на 16 сантиметрів в глибину. Менше 15 см не варто вибирати в принципі, інакше вода з під крана розбризкуватиметься навколо.

Важливо врахувати і доступний бюджет. Як і було сказано, самим недорогим рішенням вважаються моделі з нержавійки, пропонуючи різні розміри, форму і товщину матеріалу. Мийки з каменю краще виглядають в дизайні з темних, коричневих або зелених тонів.

У будь-якому випадку, не варто забувати і особисті переваги. Кухня повинна бути зручною і функціональною, відсуваючи її зовнішній вигляд на друге за важливістю місце.