Ми пропонуємо не просто обладнання, а впевненість, що покладені на нього завдання будуть виконані вчасно, в повному обсязі і без перебоїв. Купити насоси Grundfos – значить вступити в ряди тих, хто не боїться раптових поломок. Але, щоб залишатися лідером, одного зразкової якості мало. Тому ми забезпечуємо:

Індивідуальний підхід. Мова не про особистого менеджера. І не тільки про те, що будь-яка модель може бути виготовлена з різних матеріалів і за директивами ATEX. Ми готові вносити конструктивні зміни в насоси Grundfos. Каталог (https://gf-shop.ru/) дає лише загальне уявлення про наші можливості.

Розумні ціни. Найпростіший спосіб економити – позбутися посередників. Ми єдиний офіційний представник Grundfos в Україні. Шукаєте баланс якості та доступності? Купуйте перевірену часом продукцію безпосередньо у того, хто її виробляє.

Кваліфіковану підтримку. У телефонному режимі – цілодобово, без свят і вихідних. Якщо необхідно, наші фахівці приїдуть на ваше підприємство для монтажу або обслуговування. Не тільки в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Вінницю та інші великі міста, а куди б не було потрібно.

Доставка протягом 1 робочого дня. Якщо це не індивідуальне замовлення, а модель з каталогу, яка вже в наявності на складі.

Гарантія. Ми впевнені в якості та дорожимо репутацією Grundfos. Насоси, продаж яких не передбачає повної відповідальності виробника за товар, повинні залишитися в минулому. Качати гроші з або для вас – це питання грамотного вибору обладнання.

Grundfos – насоси, ціна яких нижча їх цінності для бізнесу. Інвестуйте з розумом.

Grundfos: обладнання на всі випадки життя

За роки роботи ми створили цілий ряд модельних серій Grundfos. Насоси, купити які ви можете у нас, давно і успішно застосовують в машинобудуванні, переробній, хімічній, харчовій, фармацевтичній і багатьох інших галузях промисловості в усьому світі.

Насос Grundfos – надійнf відповідь практично на будь-який виробничий виклик. У нашому каталозі знайшлося місце спеціалізованим і універсальним рішенням:

  1. для мало- і високов’язких рідин, а також для порошкових продуктів;
  2. для хімічно нейтральних і агресивних речовин;
  3. для абразивних і таких, що містять включення;
  4. для легкозаймистих;
  5. для харчових, косметичних та фармацевтичних продуктів.

Продуктивність і конструкцію визначають вартість і сфера застосування. Але що відрізняє абсолютно всі європейські насоси Grundfos – це стабільно висока якість і безпека.

Ми довели до досконалості кожен з цих типів:

  1. мембранний (він же пневматичний);
  2. гвинтовий;
  3. відцентровий.

Про Grundfos: Grundfos Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником і світовим постачальником пневмопривідною мембранних насосів, відцентрових насосів і іншого промислового устаткування. Представництва компанії Grundfos успішно працюють в більш ніж 30 країнах світу, а дистриб’ютори нашої продукції – в більш ніж 45 країнах світу.