Квартира в новобудові привертає увагу багатьох потенційних покупців. Однак дуже важливо проаналізувати всі нюанси покупки такого житла. Як вибрати квартиру в новобудові для покупки? На що звернути увагу?

Інформація про забудовника

Під час вибору новобудови потрібно уважно вивчити інформацію про забудовника. Зробити це можна навіть за допомогою загальнодоступних даних в інтернеті. На офіційному сайті компанії зазвичай розміщується вся необхідна документація: від дозволу на будівництво до проекту майбутнього або вже побудованого будинку. Незайвим буде також ознайомитися з відгуками про забудовника на різних тематичних ресурсах, щоб сформувати об’єктивну думку.

Особливості району і будинку

Вирішуючи, яку придбати квартиру в новобудові на сайті https://100realty.ua/, потрібно врахувати:

  • Екологічну ситуацію в районі. Добре, якщо новобудова розташована подалі від великих підприємств і магістралей. Попередньо можна вивчити карту районів і список організацій, які знаходяться недалеко від будинку.
  • Транспортну доступність. Новобудови можуть зводитися в різних районах міста і навіть за його межами міста. Важливо, щоб добре було налагоджено транспортне сполучення і створені під’їзні шляхи до будинку. Слід також заздалегідь уточнити, якою буде парковка, на скільки місць вона розрахована.
  • Розвиненість інфраструктури. Проект може припускати не тільки будівництво будинку, але і зведення різних об’єктів інфраструктури поблизу. Всю інформацію про це можна заздалегідь дізнатися.
  • Великої уваги заслуговує зовнішній вигляд і загальний стан будинку, поверховість та кількість квартир на кожному поверсі. Умови проживання в будинку залежать від того, до якого класу належить новобудова. Зараз можна вибрати квартиру в будинках економ-, комфорт-, бізнес-, еліт-класу.

Наявність і відсутність ремонту

У новобудові можна придбати квартиру без ремонту, з чорновою або чистовою обробкою від забудовника. Найчастіше нижча вартість житла без ремонту. Однак в цьому випадку слід заздалегідь прорахувати витрати на необхідні оздоблювальні роботи. Якщо ж забудовник вже виконав чорнову обробку, покупцеві залишиться тільки вибрати фінішні покриття і зайнятися оформленням інтер’єру відповідно до своїх уподобань.

Якщо хотілося б переїхати в квартиру практично відразу після отримання ключів, оптимальним буде варіант з ремонтом від забудовника. У квартирі вже будуть створені всі умови для комфортного проживання. У деяких випадках проект може припускати і повне меблювання приміщень.