Види ліжок

Сон – важлива частина життя кожної людини. Тільки в цей час людина дійсно відпочиває від повсякденних проблем. Проблема в тому, що деякі люди цього не розуміють і купують ліжко, яка першою впадає в вічі. Дійсно, вибір ліжок сьогодні дійсно величезний, через це у людей нерідко виникають проблеми з покупкою.

Сьогодні ми розглянемо дерев’яні ліжка і секрети їх вибору на сайты https://www.svitdivaniv.com.ua/category/krovati-iz-dereva/. Також більш детально поглянемо на двоспальні ліжка. Якщо ж вас цікавить меблі в Харкові, то замовити її можна на сайті, вказаному вище: тут представлені не тільки ліжка, дивани, корпусні і м’які меблі, столи, стільці, але і багато іншого.

З усього розмаїття дерев’яних ліжок можна виділити 3 основні види:

  1. З односпальним місцем (довжина від 0,8 до 1 метра).
  2. Середній варіант між двоспальним і односпальним ліжком (довжина від 1,1 до 1,5 метра).
  3. З двоспальним місцем (довжина до 2 метрів).

Також можна замовити індивідуальний розмір ліжка, якщо хочете більше спільного простору і площа кімнати дозволяє вам це зробити.

Вибираючи двоспальні ліжка, зверніть увагу на наступні параметри:

  • Розмір.
  • Тип каркасу.
  • Виробник.
  • Дизайн.
  • Ціна.
  • Матеріал виготовлення.
  • Додаткові функції.

Форма і розмір двоспального ліжка

Зазвичай ширина двоспального ліжка становить від 190 до 200 сантиметрів. При покупці потрібно визначати необхідну довжину по найвищій людині, який буде спати на цьому ліжку. При цьому слід додати до довжини його зростання не менше 10 сантиметрів.

Двоспальне ліжко може мати наступну форму:

Прямокутна. Звичайний варіант двоспальному ліжку, який економить місце, особливо, якщо вона розташована біля стінки.
Кругла або овальна. Вибирайте таке двоспальне ліжко, якщо в кімнаті реально багато місця. Крім цього, під такі меблі потрібно купувати спеціальний матрац і постільні приналежності.
Кутова. З назви стає відразу зрозуміло, що розташовується воно в кутку кімнати і економить місце.

Якщо прийшов час купувати двоспальне ліжко, обов’язково розгляньте дерев’яні варіанти меблів. Такі ліжка міцні, довговічні, екологічні і стійкі до вологи. Головне – правильно підібрати ліжко під людину, яка буде на ній спати. Враховуйте також матеріал виготовлення, розмір, форму і ціну таких меблів.