Ринок українського металопрокату досить широкий, великий асортимент дозволяє робити вибір на користь найбільш надійних труб. Тонкостінні круглі труби 25 мм затребувані при прокладці трубопроводів, оскільки в даному випадку особливо високо цінується їх надійність і функціональність.

Даний вид труб можна використовувати для прокладки кабелю, а також в корабельних і автомобільних пневмосистемах, в системах теплопостачання багатоповерхових будинків, для зведення будівельних каркасів.

Естетичний зовнішній вигляд і абсолютна безпека для здоров’я людини дозволяє робити з круглих труб красиві меблеві каркаси, тому їх з успіхом використовують при виробництві шкільної та дитячих меблів. Незамінні тонкостінні труби і при облаштуванні дитячих майданчиків, де вони виступають елементами турніків, гойдалок і огорож.

Особливості круглих труб 25 мм, 25х0,8, 25х1,0, 25х1,2, 25х1,5, 25х2,0 мм

Тонкостінні круглі труби 25 мм роблять згідно ГОСТ 10704-91, використовуючи для цього сталь марки 08 КП, саме цей матеріал і забезпечує високі експлуатаційні якісні характеристики труб, такі як: міцність і легкість, стійкість до впливу агресивних середовищ і несприятливих погодних факторів, зносостійкість і довговічність. Середній термін служби тонкостінних труб 25 мм становить 15 років.

При транспортуванні на склад всі труби в обов’язковому порядку проходять процедуру дефектоскопії і термічної обробки. Ці круглі труби поставляються довжиною 12 метрів і мають високу ступінь герметичності.

Для того щоб захистити труби від корозії і продовжити термін їх експлуатації на них можна нанести оцинковане покриття шляхом гарячої гальванізації або занурення в ванну з розплавом цинку. Також цинкове покриття може бути нанесено дифузним методом, коли труба знаходиться в порошковому контейнері при температурі 400 градусів за Цельсієм.

Як купити труби круглі сталеві 25 мм, 25х0,8, 25х1,0, 25х1,2, 25х1,5, 25х2,0 мм

Наша компанія є одним з лідерів з продажу трубного металопрокату в Дніпропетровську, наші труби користуються попитом на Україні, вони затребувані не тільки в Дніпрі, але також в Києві та Харкові. Придбати продукцію можна за посиланням: https://www.maxima-metall.dp.ua/products/truba-elektrosvarnaya-stalnaya-pryamoshovnaya-kruglaya.html.

Тривалий термін роботи підприємства підтверджено високою репутацією і позитивними відгуками клієнтів, це дозволяє нам постійно вдосконалювати свою роботу, пропонуючи споживачам незмінно якісні вироби і високий рівень обслуговування.