Найпоширенішим варіантом подобової оренди в крупних містах є поселення в готелі або зняття квартиру на добу. Однак, при оренді квартири подобово, ви маєте ряд переваг – це висока якість обслуговування, зручність і економія коштів.

В першу чергу, снять квартиру на сутки в Москве коштує дешевше, ніж номер у готелі. Головною умовою для проживаючих в готелі, є вартість за кожну людину окремо. У квартирі ж вартість фіксована, тільки за оренду даного приміщення. А проживати може відразу ж кілька людей. Але, щоб уникнути дурних непорозумінь, краще за раніше повідомити в агентстві кількість проживаючих осіб, щоб вони підібрали найоптимальніший варіант. Мабуть, одним з головних переваг знімною квартири є те, що в ній можна проживати з тваринами, чого не скажеш про готелі, де це строго заборонено.

Другим, не менш сприятливим фактором знімною квартири, можна відзначити вільний графік перебування. У готелі встановлені певний годинник, коли потрібно повертатися в номер і не можна затримуватися. У добовому житло можна приходити хоч вночі, вас ніхто не контролює. У орендовану квартиру можна сміливо запросити друзів і знайомих, і вам ніхто в цьому не дорікне. В агентстві нерухомості передбачений такий пункт, як проведення невеликих банкетів за прийнятну вартість. Це може бути день народження і інше свято, яке проведеться в затишній обстановці.

Будь-яка квартира оснащена самою необхідною побутовою технікою, яка зробить ваше перебування більш комфортним. До того ж є сучасна ванна або душова кабіна, яка вільна тоді, коли потрібна терміново. Перевагою знімного житла від готельного номера є наявність кухні, на якій є можливість приготувати сніданок або попити чашку кави в зручний час, чого немає в вітальні, де за всі послуги треба платити шалені гроші.

У всіх квартирах проводиться регулярне прибирання. Варто зазначити, що снять квартиру посуточно в Москве можна у зручному для вас районі з автомобільною парковкою. Переглянувши всі нюанси, робиться висновок, що квартири подобово мають ряд вагомих переваг:

  • вигідне співвідношення ціни і якості;
  • можливість оселитися кільком людям;
  • унікальна можливість запросити гостей;
  • житло оснащене всією необхідною побутовою технікою;
  • наявність окремої ванни і кухні;
  • самостійний вибір району міста;
  • наявність парковки для автомобіля.