Меблі для спальні у своїй більшості відносяться до категорії корпусних меблів так як включають в себе різні комоди, тумбочки, туалетні столики і дзеркала. Найдорожчі вироби, звичайно ж, виконуються з натуральної деревини.

Також багато найменувань виготовляються з масиву, який представляє собою меблевий щит, що складається з безлічі брусків, зроблених з декількох порід з різними напрямками волокон. Часто виробники в цілях підвищення привабливості таких меблів, покривають її шпоном з натуральної деревини.

На сьогоднішній день меблі для спальні найчастіше купується в складі гарнітура. Важливо пам’ятати, що елітні меблі виконана з масиву вимагає догляду і погано переносить вологість вище 64-67% і температуру вище 27 градусів за Цельсієм. Якщо перевищити ці показники, то вироби можуть набагато швидше прийти в непридатність.

Можливо, у вас в голові з’явилася думка про те, навіщо купувати дорогий виріб щоб потім навколо нього бігати і здувати порошинки? У цій світлої думки є зерно істини і якщо ви не готові доглядати за такими вимогливими найменуваннями, то завжди можна вибрати ДСП. Головний козир даного матеріалу – це його низька вартість, проте в силу того, що він погано впливає на здоров’я, не рекомендуємо ставити такі меблі в дитячу кімнату. Звичайно ж, елітні меблі з ДСП безпечна для використання, проте для того, щоб упевнитися в достовірності і якості виробу краще подивитися на сертифікати відповідності екологічним нормам.

Якщо ви прийняли рішення купити меблі на замовлення, то в будь-якому випадку зробили більш правильне рішення, ніж покупка серійного варіанту. Виробники стандартних меблевих виробів не враховують особливості розташування інтер’єру, який у кожного власника різний. Тому будь-який вид меблів на замовлення є гідним варіантом для грамотного господаря квартири.

Після того як замовлене найменування готове, рекомендуємо перевірити його на місці, а не чекати поки представники фірми поїдуть. Справа в тому, що якщо ви виявите недоліки потім, то процес повернення або лагодження займе набагато більше часу, ніж якби ви на місці виявили шлюб. Зверніть увагу на якість обробки швів, крайок і зчленувань. Елітні меблі за своїм звичаєм не має відхилень, але в інших випадках потрібно дивитися «в обидва».