Каналізаційна система доставляє чимало проблем. Згодом навіть нові комунікації заповнюються сміттям, їх пропускна здатність знижується. На цьому неприємності не закінчуються – з’являється неприємний запах з труб. Чи можна впоратися з такою проблемою своїми силами? Ні, потрібно професійна прочистка канализации.

Куди звернутися? Компаній, які займаються даним напрямком предостатньо. Як знайти виконавця? Переходьте на портал https://krug-ua.com.ua/, щоб дізнатися про послуги Мастер Круг. Компанія порадує:

  • широким спектром послуг;
  • помірними цінами;
  • швидкістю реагування на заявку;
  • знижками – дізнатися про акції можна на порталі.

Замовити послуги можна онлайн – на порталі передбачена спеціальна форма. Заповніть її та менеджери зв’яжуться для узгодження нюансів.

Методи прочищення каналізації: що вибрати?

Механічні способи прочищення труб – одні з найпоширеніших. Буде потрібно вантуз, щоб вплинути на сміття. Ударами бруд проштовхується по сливу. Звичайно, такий варіант підходить для видалення поверхневих пробок і зовсім не рятує при сильних засміченнях. Професіонали не вдаються до такого варіанту.

Чим озброюються фахівці? Глибоку пробку вдається видалити за допомогою металевого троса. Інструмент здатний прибрати перешкоду – він ефективно очистить стінки водопроводу. Звичайно, слід діяти обережно, якщо використовувати пластикові труби. Металевий трос здатний пошкодити такі комунікації.

Іноді прочищають відкладення в трубах окропом. Такий варіант ефективний в тих випадках, коли треба видалити мило, жири – саме таке сміття утворює сильну пробку. Гаряча вода запускається по армованому шлангу.

Хімічне руйнування засмічення – досить ефективний метод. Потрібні професійні засоби – побутові розчинники не завжди справляються з відкладеннями.

Перевагою методу є простота використання і цінова доступність. Треба розуміти, що є негативні фактори. Речовини досить токсичні для людини, звертатися з ними треба обережно. Присутній ризик пошкодити труби – так, пластикові схильні до впливу хімікатів.

Біологічні, гідродинамічні методи теж поширені. Оптимальний варіант прочищення вибере вже професійна бригада.