При проведенні ремонту в квартирі, будівництві будинку, лазні або благоустрій заміського ділянки без будівельно-ремонтних робіт не обійтися. Жоден вид робіт на висоті не вдасться провести без сходів або драбини.

Побутові і професійні сходи

Драбина – один з найпоширеніших побутових і промислових інструментів. Зустріти цей виріб можна як в квартирі, так і в приватному будинку. Такі інструменти бувають двох типів: професійного і побутового призначення. Для професійних робіт до інструменту пред’являються підвищені вимоги, для експлуатації в побуті досить міцності і зручності.

Щоб зробити вибір користь сходів або драбини, потрібно спочатку визначитися для яких цілей буде використовуватися інструмент. Професійне обладнання не знадобитися в міській квартирі, тому власнику невеликого житла краще придбати звичайну драбину на сайті www.stremianki.ru. Професійна так само не знадобитися в заміському будинку, якщо Ви не збираєтеся робити капітальний ремонт, а хочете використовувати сходи, наприклад, для збору врожаю.

Як вибрати драбину

Вибираючи драбину потрібно враховувати висоту моделі, ширину ступенів і матеріал виготовлення. Алюмінієві драбини відмінно підійдуть для частого використання в невеликих квартирах, вони досить легкі, міцні і стійкі.

Сталеві моделі знаходять своє застосування при проведенні різних робіт на виробництві, дана модель досить важка. Драбини за своєю конструкцією набагато стійкіше сходів, вони відрізняються своєю мобільністю і компактністю.

Одностороння драбина, відмінно впишеться в умовах приміщення маленької площі Двостороннє сходовий обладнання зручно для роботи двох чоловік, тому застосовуються в великому виробництві або для будівництва і ремонту заміських будинків. Деякі моделі драбин оснащені додатковими гачками, поличками, на яких можна закріпити необхідний в роботі інструмент.

На перший погляд може здатися, що драбини – ідеальний варіант, вони не вимагають опори, мають характеристики аналогічні сходах. Однак сходи незамінна в деяких випадках, де драбина просто марна. Наприклад, необхідно полагодити дах будинку, а навколо будівлі немає рівного асфальтового покриття, а просто земляний грунт. Надійно і рівно встановити драбину в таких умовах не вийде, тому що поверхня нерівномірна. Тут незамінна сходи. Якщо ж необхідно провести ремонтні роботи всередині приміщення – не обійтися без драбини.

За допомогою професійних сходів можна піднятися на висоту в кілька поверхів, такі моделі є особливо актуальними в будівництві. Професійні сходи виготовляються переважно з алюмінію, побутові можуть бути виготовлені зі сталі та алюмінію.

Моделі – трансформери знаходять широке застосування в будівництві та для ремонту приміщень з великою площею. Вони можуть складатися з 3 або 4 частин. Завдяки шарнірним з’єднанням сходи – трансформер швидко перетворюється в драбину, спеціальний поміст або інструмент інший форми. Дана модель вважається універсальною, так як не займає багато місця, мобільна і легко транспортуються в багажнику автомобіля.

Що одне, що інший виріб необхідно в побуті, особливо в приватному заміському володінні. Купуючи такий інструмент, потрібно віддати перевагу моделям, які поєднують в собі міцність, якість, стійкість до корозії і деформації.