Балка двотаврова – це популярний витратний матеріал в будівництві, який володіє зовнішньою схожістю з буквою «Н». Для виробництва спеціалізованого профілю використовується кілька способів і технологій, що зумовлює можливість застосування в тій чи іншій сфері.

Що стосується основного призначення виробу, то він застосовується в якості несучої конструкції, яка надає надійність будівлі. Продукція такого типу супроводжується рядом переваг, які зумовлюються фізичними властивостями і особливостями. Розглянемо деякі з них.

Переваги застосування

Двотаврова балка використовується в якості основи будь-якої металоконструкції не випадково, на це є цілий ряд переваг:

1. Високі фізичні властивості, стійкість до різних видів навантажень. Для виробництва доступні різні метали, в тому числі високолеговані, які протидіють деяким хімічним явищам. У порівнянні з трубою профільною, двутавровая балка на сайте stalex.ua має покращену протидію тиску.

2. Відносно невелика маса. Балки з легкістю застосовуються при зведенні великих споруд із задіянням кранів. Для суміщення окремих елементів в єдності використовується зварювання, іноді болтове з’єднання.

3. Двотаврова балка, як і швелер, передбачає можливість тривалої експлуатації. Середній термін експлуатування 60 років, що досить практично і зручно для будівельників. Щоб продовжити службу проводяться додаткові види обробки, серед яких цинкування, гарт і так далі.

4. Відносно невелика вартість. Для створення продукції, яка представлена за даним посиланням https://stalex.ua/products/metalloprokat/balka3333.html задіяні прості і практичні технології, які гарантують прийнятність цінника. Щоб отримати максимальний результат в цій сфері, важливо співпрацювати безпосередньо з виробником двотаврових балок.

5. Існує кілька різновидів виробів за типом розташування полиці, її нахилу, а також за деякими іншими характеристиками. Всі ці параметри впливають на окремі нюанси щодо можливості застосування в тій чи іншій сфері.

Для деяких галузей розроблено спеціальні державні стандарти, коригувальні розміри, які можна застосовувати в тому чи іншому напрямку.

Зверніть увагу, що балка двотаврова використовується не тільки в будівництві, але і в тяжкому виробництві. Яскравим прикладом вважається машинобудування, вагонобудування і верстатобудування. У кожному з випадків вироби виконують роль несучого кістяка, забезпечуючи стійкість до більшості фізичних і хімічних явищ.