Ремонт в новобудові передбачає капітальну заміну всіх складових для забезпечення комфортного та безпечного побуту. Металеві двері – оптимальний спосіб захисту від зловмисників, який користується популярністю в Україні, ось уже кілька десятиліть. У комплектації з якісним сучасним замком, броньовані двері можуть стати хорошим захистом від злодіїв. Однак, щоб спати спокійно, при виборі таких дверей потрібно як слід розібратися в нюансах і характеристиках продукції.

Критерії вибору металевих дверей

Вибираючи вхідні двері на Vsidveri.kiev.ua, потрібно звертати увагу на їх якість, практичність і рівень захисту. Серед найбільш значущих критеріїв, які допоможуть визначитися з вибором вхідних дверей, виготовлених з металу, покупці найчастіше звертають увагу на:

  • надійність, яка полягає в наявності якісного замкового механізму і захисту від потенційних зломів;
  • функціональність, а саме запобігання метеорологічним явищам (холод, вітер, дощ і т. д.);
  • естетичність – двері повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр.

Як підібрати надійні вхідні двері?

Надійність металевих дверей полягає не тільки в міцності і стійкості до зломів. Слід звертати увагу і на злагодженість дії механізмів, стабільність функціонування замку.

Петлі схильні до щоденного навантаження, тому слід вибирати зносостійкі і довговічні аналоги (особливо актуальні моделі, оснащені підшипниками для плавності ходу і відсутності скрипів при відкриванні). Якщо двери qdoors важать більше 75 кг, слід передбачити наявність не менше трьох петель.

Ручки повинні без зусиль відпиратися, але, при цьому, перешкоджати доступу грабіжників. При покупці дверних ручок і замкових механізмів, краще віддавати перевагу перевіреним постачальникам з метою підвищення безпеки.

Товщина металу має  бути не менше 1,5-2 мм – один з головних критеріїв вибору дверей, який нівелює ризик відкривання дверей консервним ножем.

Дверна коробка також повинна виготовлятися з щільного, стійкого до зносу і пошкоджень металу.

У чому полягає функціональність вхідних дверей?

Крім гарантії безпеки, конструкція повинна надійно перешкоджати проникненню холоду і шуму ззовні. Для досягнення такого результату виробники використовують:

  • Мінеральну вату – відмінний і доступний матеріал для звукоізоляції;
    Пінополіуретан, який являє собою недорогий, екологічно чистий і протипожежний утеплювач;
  • Декоративне оздоблення зовнішньої і внутрішньої частин, яка запобігає проникненню холодних температур з вулиці чи під’їзду;
  • Ущільнювач для короба перешкоджає протягам і проникнення холоду через щілини.

Естетичний аспект не менш важливий, адже вхідні двері – візитна картка вашого житла. При виборі дверей слід вибирати візуально привабливі, але стійкі до зносу матеріали (наприклад, полімерне покриття або спеціальні ламіновані ПВХ-плівкою накладки).