Для грамотного вибору шезлонга, слід визначитися з рядом важливих моментів. До них відноситься конструкція лежака, матеріал, розміри і функціонал.

Назва «шезлонг» перекладається як подовжений стілець. Лежаки комфортніші, ніж стільці, крісла та інші подібні меблів через свою конструкцію, яка має анатомічну форму. Такі модифікації виробляють зазвичай з пластика або штучного ротанга. Виглядають такі вироби дійсно красиво. Створення комфорту забезпечується гнучкими матрацами. Також є ще один різновид шезлонгів – класичний прямий. Цей вид зазвичай доступніший в ціні, а виробляється з різних матеріалів. Ротангові та дерев’яні конструкції відразу ж виділяються серед загальної маси своїм стилем і оригінальністю. Якщо говорити про ніжки шезлонга, то тут важливо підбирати варіанти з широкими ніжками або з цільною основа, яка забезпечує підвищену стійкість на поверхні.

Вибираючи шезлонг тут canvas-outdoor.com/mebel-na-plyazh/shezlongi-1/, потрібно враховувати його довжину і ширину. Якщо ширини зазвичай достатньо 60-75 см, то довжину слід вибирати індивідуально. Самим універсальним варіантом буде ложе довжиною 180 сантиметрів. Ноги не повинні звисати, інакше відпочинок буде не таким зручним. Однак якщо у вашій сім’ї є високі люди, тоді можете сміливо купувати моделі двометрової довжини. Розставляючи шезлонги в зоні відпочинку, постарайтеся ставити тільки однакові по ширині і довжині вироби.

Є моделі, які оснащені навісами, що особливо актуально, якщо використовувати лежак для пляжу. Вбудовані навіси зазвичай можна зустріти і в традиційних лежаках-кріслах. Якщо вони відсутні, то рекомендуємо відразу придбати відповідний комплект. Невід’ємною складовою є і стіл. Існують варіації лежаків з вбудованим малогабаритним столом, який при бажанні можна скласти. Якщо столу немає – задумайтеся над придбанням цих зручних меблів для створення поліпшеного комфорту під час відпочинку.

У спеціалізованих інтернет-магазинах є різні варіанти розкладних шезлонгів від кращих виробників з наданням гарантії. Замовлений товар може бути доставлений в будь-яку точку країни. Оплата товару приймається готівковим або безготівковим розрахунком.