Щодо вибору моторної оливи у водіїв завжди виникали великі суперечки. І це зрозуміло, адже від моторної оливи безпосередньо залежить стабільна робота двигуна і відсутність значного зносу деталей, що труться. Якщо двигун можна назвати серцем автомобіля, то моторна олива – це кров силового агрегату. Олива не тільки зобов’язана змащувати робочі поверхні мотора, але і забезпечувати його очищення. Якщо олива не володіє хорошими промивальним властивостями, то знос двигуна неминучий. Крім того, моторна олива додатково охолоджує двигун, відводячи зайве тепло від деталей, що труться. Деталі двигуна виконані з різних сплавів, тому моторна олива має однаково добре змащувати всі елементи і запобігати виникненню корозії.

Кожен автовиробник регламентує технічні показники, яким має відповідати моторна олива. Категорично не рекомендується заливати в мотор оливу, яка не відповідає рекомендаціям автовиробника, так як така самодіяльність може закінчитися капітальним ремонтом силового агрегату. Віддавати перевагу необхідно виробникам моторних олив, які протягом багатьох років зарекомендували себе з найкращої сторони і випускають змащувальні матеріали для більшості сучасних автомобілів. Особливо високою якістю відрізняється моторне масло мотюль, яке можна придбати за даним посиланням.

При виборі оливи необхідно пам’ятати, що в’язкість оливи визначається стандартом SAE, а її експлуатаційний клас – стандартами API або ACEA. Існує «народний метод» визначення граничної зимової температури, при якій моторна олива не втрачає своїх властивостей і забезпечує стабільну роботу двигуна. Даний метод ще називають «правилом 35». Наприклад, олива з в’язкістю SAE 5W-40, може використовуватися при температурі -30 ° C. (5-35 = -30).

У міру зношування двигуна рекомендується застосовувати моторні оливи з більшою в’язкістю для ущільнення зазорів. Так, незначний знос двигуна вважається до 7500 км пробігу, нормальний знос – від 7500 до 150000 км пробігу, сильний знос – понад 150000 км пробігу. Для японських двигунів дані показники слід множити на коефіцієнт 1,5.