Гамак – чудовий винахід, заслуга створення якого належить індіанцям Південної Америки. Вважається, що в Європу перший гамак привіз Колумб, і з тих пір гамак міцно увійшов в життя людей, і залишається на сьогодні надзвичайно модним, популярним і зручним способом відпочити і розслабитися.

У чому ж переваги гамака і чому він настільки затребуваний у багатьох країнах світу?

Варто зазначити, якщо ви хочете зробити гамак своїми руками, то радимо перейти за даним посиланням https://glav-dacha.ru/gamak-svoimi-rukami/ вже зараз.

Найголовніша властивість справжнього якісного гамака- максимальна зручність і комфорт. Жодне стандартне ліжко не зможе зрівнятися з тим відчуттям польоту і невагомості, яке подарує Вам відпочинок в гамаку.

Ви можете придбати гамак, як для постійного використання на дачі, так і для того, щоб взяти його на пікнік на природу. Натягніть його між двома міцними деревами і насолоджуйтеся, отримуючи повне розслаблення і відпочинок.

Перевага гамака полягає ще й в тому, що гамак дозволяє розслабити напружені м’язи шийного, поперекового і спинного відділів хребта. Якщо Ви багато часу проводите в сидячому положенні, або взагалі ведете малорухливий спосіб життя – гамак Вам просто необхідний. Пару годин в гамаку дозволять зняти відчуття дискомфорту або навіть біль в даних ділянках тіла.

У гамаку Ви можете зайняти будь-яку зручну позу. У ньому можна лежати як уздовж, так і поперек. Справжній гамак в довжину складає близько 4-х метрів, а його ширина – від 2-х до 4-х м.

Він здатний витримувати до 500 кг, тому відпочивати в ньому абсолютно безпечно навіть кільком особам одночасно, і при цьому можна не турбуватися про докучливих мурах або інших повзаючих комах.

Гамак – універсальне пристосування для відпочинку або сну. Ви можете взяти його з собою в будь-яку поїздку- на дачу або в ліс, на відпочинок біля моря або навіть в морську подорож.

До речі, спочатку гамак якраз використовували моряки для сну, оскільки в гамаку хитавиця відчувається набагато менше. Його можна компактно скласти у спеціальний чохол, і він не займе багато місця у Вашому туристичному рюкзаку, валізі або багажнику Вашого автомобіля.

Ще одна перевага гамаків – різноманіття їх виконання. Вони можуть бути і порівняно невеликими, розрахованими на одну людину, і для двох людей, і навіть сімейні, де абсолютно спокійно і комфортно можуть розміститися двоє дорослих людей і двоє дітей. Крім того, є і дитячі гамаки, і гамаки-колиски для новонароджених і навіть крісла-гамаки.

Гамаки – відмінне рішення для відпочинку в будь-якому місці. Вибирайте і насолоджуйтеся!