Зручна та гарно об лаштована ванна кімната – основна мета нашого ремонту. Щоб досягнути хороших результатів, варто ще перед проведенням ремонту продумати ряд нюансів. По-перше, продумати, як буде утеплене приміщення. По-друге, вирішити, в якому стилі оформити ванну кімнату. По-третє, підібрати сантехніку та меблі для ванної, які добре впишуться в інтер’єр та будуть максимально зручними та функціональними. Якщо мова йде про маленьке приміщення, то найкраще рішення – це компактна сантехніка. Наприклад, якщо ви хочете купити унітаз компакт, – зайдіть на цей сайт та оберіть модель, яка вам буде найбільше до вподоби. Тут також є широкий асортимент умивальників та ванн. Бренд Коломбо представляє велику кількість якісної сантехніки різних цінових категорій, тому кожен зможе обрати для себе найкращий варіант за співвідношенням ціни та якості.

Утеплення та вентиляція

фото ванної кімнатиВарто одразу подумати: ви будете утеплювати стіни та підлогу приміщення за допомогою допоміжних матеріалів, чи оберете інший варіант – опалення за допомогою радіаторів. Якщо говорити про допоміжні матеріали, то стіни найчастіше утеплюють пінополістиролом. Варто відмітити, що утеплення за допомогою будь-якого матеріалу зумовить зменшення площі вашого приміщення.

Можна також обрати систему «підлога з підігрівом». По-перше, не потрібно буде постійно стелити ковбики під ноги у ванній кімнаті. Температура підлоги буде максимально комфортною для ніг. По-друге, за допомогою цієї системи буде нагріватися повітря у всьому приміщенні. Температуру підігріву можна регулювати.

Ще один варіант – це опалення за допомогою радіаторів, рушникосушок та змієвиків. Якщо ваша мета – зекономити місце, то невеликий радіатор підійде найкраще. Змієвик, розташований над тумбою або над пральною машиною – ще один практичний варіант.

Не забувайте, що у ванній кімнаті майже завжди тримається висока вологість. Зайву вологу потрібно витягувати, а зробити це можна за допомогою витяжного вентилятору. Зручний варіант – вентилятор з датчиком. Він вмикається, лише коли вологість у приміщенні перевищує норму. Це дозволяє запобігти появу грибка.

Вибираємо стиль оформлення

фото ванноїПерш за все, грає роль розмір вашого приміщення. Якщо воно невелике, то найкраще обрати для оформлення мінімалізм, скандинавський стиль або лофт. Кожен із цих напрямків допоможе візуально розширити приміщення. А правильно підібрана сантехніка допоможе доповнити інтер’єр. Наприклад, завдяки унітазу компакт можна зекономити невелику площу приміщення. Завдяки цьому можна поставити широкий умивальник – на цьому сайті представлені стильні та практичні моделі від бренда Коломбо.

Мінімалізм. Все стає зрозуміло навіть з назви стилю. Мінімум декору, практична сантехніка та функціональні меблі – ось що головне при оформленні приміщення. Основний колір оформлення – білий. Він гармонійно буде доповнюватися сірим та чорним кольорами. Завдяки використанню білого кольору в основі можна досягти максимального ефекту при розширенні приміщення. Також варто подбати про різнопланове освітлення. Не варто зациклюватися лише на центральному освітленні. Ви можете підібрати точкові світильники, а також подбати про правильне освітлення дзеркала для ванної. Можна одразу купити дзеркало з підсвіткою, а можна підібрати світильник самостійно, під стиль приміщення

Лофт. Цей стиль суттєво відрізняється від попереднього. Цегляна кладка, дерев’яні балки, сталева сантехніка, металеві світильники – всі ці нюанси потрібно враховувати при оформленні. Цей стиль зараз на піку популярності і дизайнери дуже схвально відносяться при його використання для оформлення ванних кімнат. Цегляна кладка не обов’язково повинна бути коричневою. Якщо ваша мета – розширити приміщення, то буде доречною біла цегла.

Скандинавський стиль. Ця стилістика дуже схожа на мінімалізм, проте вирізняється більшою кількістю аксесуарів, використанням більшої кількості кольорів під час оформлення інтер’єру. Проте основний колір – все-таки білий.

Підбираємо сантехніку та меблі

Ванна. Прямокутна акрилова ванна – найбільш популярний та практичний варіант, який підходить для більшості ванних кімнат. Найбільш практичні мопеді сантехніки ви зможете підібрати у виробника Коломбо. Раковина. Найбільш практична модель – умивальник з тумбою. Чим більшою буде тумба, тим більше речей ви зможете покласти. Всі шампуні, косметику, миючі засоби краще зберігати саме у тумбах, а не ставити їх на видне місце. Унітаз та біде. Завдяки унітазу компакт можна зекономити місце та поставити біде. Можна підібрати підвісний унітаз, який стильно буде дивитися у будь-якому інтер’єрі.