У виборі печей для лазні можна заплутатися. Вони бувають різних видів і призначені для різного палива. Але найкращими вважаються дров’яні печі. Саме вони створюють ту атмосферу, яка благотворно впливає на організм.

Переваги дров’яних печей

Печі на дровах мають певні переваги. Вони відрізняються наступними позитивними якостями:

  • використовується найдоступніше за ціною паливо;
  • швидке нагрівання за рахунок виділення великої кількості тепла;
  • великий вибір моделей;
  • натуральний аромат деревини;
  • піч можна встановити самостійно.

Крім цього дров’яна піч дає користь для організму людини, завдяки легкому пару. Котли лазні нагріваються швидко, за рахунок великого надходження тепла. За рахунок цього не доводиться довго чекати обігріву води. Якщо вас цікавлять печи для бани Киев, то радимо перейти за даним посиланням.

Види дров’яних печей

Дров’яні печі бувають різні за своєю конструкцією та виконуються з різних матеріалів. Найпоширеніші варіанти таких печей наступні:

  • Цегляна піч. Така піч відрізняється досить великими розмірами, тому не підходить для маленьких приміщень. При всій складності монтажу вона дає хорошу тепловіддачу, але довго нагрівається.
  • Металева піч. Вона має компактні розміри і швидке нагрівання. Легко встановлюється і має хорошу тепловіддачу. Але при припиненні топки також швидко остигає. Такі печі мають спеціальне скло, через яке видно дрова, як біля каміна.
  • Чавунна піч. За своїми властивостями схожа на металеву, але остигає повільніше. Вона поступово віддає тепло в парну і має цікавий зовнішній вигляд. Такі печі іноді облицьовують натуральним каменем, що благотворно впливає на організм.

Вибір підходящої печі залежить від її потужності. Чим більший обсяг банного приміщення, тим потужніша потрібна піч для його обігріву. Але при цьому не слід купувати занадто потужну піч. Від цього можуть страждати оздоблювальні матеріали та регулювати її до оптимальної температури буде складно. Крім цього користуватися такою лазнею буде складно через надто високу температуру. Потужність повинна бути оптимальною для конкретного обсягу парильні.