Дуже часто ми чуємо фразу “Дизайнерські меблі”, але що ж це таке? Як відрізнити дизайнерські меблі від підробки або ж просто класичного предмета інтер’єру?

Що таке дизайнерські меблі?

В першу чергу потрібно зрозуміти, що даний вид предметів інтер’єру від https://imperiadesign.com.ua/ не завжди буде виглядати так, як ніби він привезений з іншої планети. Досить лише кілька дрібних деталей, щоб перетворити звичайні меблі в предмет інтересу.

Повз таких меблів пройти просто неможливо, вона привертає увагу і залишається в пам’яті. Також, з її допомогою дуже просто створити унікальний інтер’єр під будь-який стиль і в будь-якому кольорі.

Стиль дизайнерських меблів

В цілому, у таких предметів інтер’єру немає лише одного стилю, зазвичай це ціла солянка з різних напрямків. На сьогоднішній день особливо популярним став сучасний, скандинавський, мінімалізм, кантрі і бароко. Залежно від побажань замовника майстер сам поєднує кілька стилів, щоб домогтися передачі неповторного смаку. Також, відомі майстри на свій власний розсуд роблять меблі, орієнтуючись не тільки на загальну картину дизайну майбутнього приміщення, але і на його розміри.

Матеріали дизайнерських меблів

Оскільки це досить унікальні вироби, то найчастіше застосовують натуральні матеріали. В першу чергу вони виглядають значно красивіше і дорожче, а по-друге такі меблі прослужить не один десяток років при правильному догляді.

Найчастіше використовують такі матеріали:

  • Дерево, а саме бук, дуб, березу, сосну, горіх, різні види червоного дерева.
  • Скло
  • мармур
  • метал
  • Фанера

Іноді застосовується і пластик, але тільки як аксесуар або якщо потрібно здешевити конструкцію. Причина неприйняття пластика в тому, що він досить крихкий. Навіть якщо виготовляють меблі зі скла, наприклад, столик Essey Illusion, він буде більш міцним і надійним, та й виглядає значно дорожче.

Пропонуємо розглянути більш детально кожен варіант меблів з цих матеріалів.

Меблі з фанери

Фанера в принципі дуже цікавий і зручний матеріал. Порівняно міцний, екологічний, не приносить проблем в збірці і виглядає красиво. При цьому конструкція з фанери значно дешевше, ніж з того ж дерева, що дозволяє хоч трохи, але заощадити на матеріалах. Застосовувати фанеру можна не тільки як частина м’яких меблів, а й як аксесуари або незвичайні елементи декору. На сьогоднішній день існує величезна кількість дизайнерських елементів з даного матеріалу.

Меблі з металу

Звичайно ж, ви навряд чи знайдете меблі виготовлену повністю з металу, але ось побачити його в поєднанні з деревом, склом або тієї ж фанерою досить легко.

Застосовують у виготовленні різних столів, полиць, стелажів, а також як елементи м’яких меблів, наприклад, розкладні крісла від дизайнера Олександра Ганделла.

Меблі з мармуру

Мармур застосовують в приміщеннях з підвищеною вологістю або як ексцентричний варіант аксесуара. Замість кухонної стільниці можна побачити фігурні мармурові плити самих різних форм і кольорів. Не дивлячись, що ця монолітна порода досить важка, з нею легко працювати майстрам. Та й під час обробки мармур не тріскається і не ламається, а значить може піддаватися фігурної вирізки.

Меблі зі скла

Скло часто використовують в кавових столиках, полицях або стелажах. Не рідко поєднують з деревом або металом, але є також і повністю скляні варіанти меблів. Для їх виготовлення застосовують загартоване скло, яке майже не б’ється, але воно вимагає ретельного догляду, адже навіть найменша бруд на такому столику буде дуже добре видно.