Сучасні абажури зовсім не ті, що раніше. Це більше не жовте і похмуре «щось», а найрізноманітніші дизайнерські рішення, які відмінно вписуються в самі різні інтер’єри. Абажур призначені для настінних, підлогових, настільних і підвісних світильників. Далі в статті ви дізнаєтеся про те, як їх правильно вибрати так, щоб вони підкреслювали всю красу інтер’єру.

Абажур чудово виглядають не тільки в спальнях і віталень, але і в багатьох інших кімнатах будинку. Для того щоб вони гармонійно вписувалися в інтер’єр, потрібно правильно вибрати їх колір. Так, якщо ви хочете, щоб абажур від www.linija-svitla.ua/abazhur акцентував увагу на центральній точці кімнати, то вибирайте яскраві тони. Вони будуть виділятися на тлі загального декору, тим самим створюючи потрібний акцент. Якщо ж потрібно, щоб абажури не залучали зайвої уваги, то краще за все віддати перевагу більш нейтральним тонам. Відзначимо, що купити абажури ви можете в інтернет магазині зовсім недорого.

Вибираючи абажур, пам’ятайте про те, що він повинен ідеально поєднуватися зі світильником. Варто розглядати його і лампу в якості єдиного цілого. Враховуйте форму і розмір світильника, які бувають високими, тонкими, великими, широкими і так далі. При цьому пам’ятайте про те, що абажур повинен бути досить низьким для того, щоб злегка прикривати вимикач. Проте, якщо доведеться тягнутися вниз, щоб дістатися до нього, то це означає, що він підібраний неправильно.

Навіть якщо вам дуже сильно сподобався будь-якої абажур, задумайтеся над тим, як він буде виглядати в загальному інтер’єри кімнати. Він може бути дуже красивим сам по собі, але не гармоніювати з іншими предметами домашньої обстановки. Так, наприклад, якщо це абажур для лампи, розташованої біля крісла, то він може мати досить значні розміри. Світильника, що стоїть на столику біля ліжка, потрібно абажур набагато менших габаритів.

Очевидно, що будь-який абажур, крім усього іншого, повинен виконувати свої прямі функції: розсіювати світло від лампочки, створюючи м’яку та комфортну атмосферу. Якщо хочеться якомога більше освітлення, то варто вибирати білі варіанти, для більш спокійній і темної обстановки – темні абажури.