Вхідні металеві двері відносяться до числа найбільш популярних. Вони прості в установці, надійні і довговічні. Плюс вони широко представлені в продажу, що спрощує вибір.

У статті ми розглянемо їх основні переваги та правила установки. Ми також рекомендуємо вибрати двері на сайті teplidveri.com.ua/cat-metalevi-ua, перейшовши за посиланням.

Основні переваги металевих вхідних дверей

Головними конструкційними і технічними достоїнствами таких моделей вважається:

  • підвищена міцність, стійкість до будь-якого зовнішнього впливу, що сприяє продовженню експлуатаційного терміну;
  • товщина листового металу, використовуваного в таких конструкціях, складає 1,8 мм, що робить їх куленепробивним: такі двері також відносяться до числа протиударних з хорошою стійкістю до потенційного займання;
  • високі показники тепло- і шумоізоляції, що особливо актуально в тому випадку, якщо це вхідні двері в будинок: додаткове посилення таких конструкцій дозволить зберегти в будинку оптимальний мікроклімат при будь-якій погоді;
  • вологостійкість – всі металеві двері, представлені у продажу, додатково обробляють спеціальними антикорозійними складами, завдяки яким на їх поверхні не з’являється іржа;
  • збереження первинної геометрії короба протягом всього експлуатаційного терміну;
  • стильний, сучасний дизайн більшості моделей, що випускаються вітчизняними заводами, завдяки якому екстер’єр будівлі в цілому буде виглядати ефектно;
  • можливість обробки конструкції різними матеріалами (глянцевими панелями, масивом дерево), що також покращує зовнішній вигляд конструкцій.

Правила установки металевих вхідних дверей

Тривалість експлуатації сталевих конструкцій залежить від 2-х чинників: їх вихідної якості і правильності установки. Найчастіше для їх монтажу використовують один з наведених методів: за допомогою монтажних пластин або безпосередня інтеграція конструкції в стіну.

У першому випадку в пластини, що виступають з короба, забивають спеціальні металеві прути. Після конструкція вирівнюється і безпосередньо фіксується до короба. Це оптимальна технологія установки дверей в квартирах.

У разі внутристенной установки на початковому етапі потрібно відстежити товщину стін. Якщо вона становить не менше 20 см, то полотно буде вбудовуватися в отвір за допомогою закріплення прутів в окремо відведених отвори. З кожної зі сторін зберігається зазор по 1 см, після чого конструкція вирівнюється.