В даний час мало яке господарство або виробництво може обходитися без високоякісних виробів з металу. Їх застосовують в промисловості для створення всіляких будматеріалів, конструкційних елементів, дверей і огороджень, зведення будівель. Для цих цілей будуть потрібні тільки якісні складові, адже навіть незначна помилка легко призведе до серйозних проблем.

Реалізація металопрокату є складним процесом, тому його варто довірити лише професіоналам. Щоб купити металопрокат в Україні за вигідною вартості, досить перейти на сайт https://tepsteel.com/. Компанія «Тepsteel» пропонує замовити якісну продукцію з доставкою.

Від надійності та якості металоконструкцій залежать зносостійкість і безпеку будівель, транспортних засобів, мостів, трубопроводів. Але перш ніж метал перетвориться в готові вироби, їх очікує довгий ланцюжок технологічних перетворень. Один з найбільш затребуваних напівфабрикатів – металопрокат.

Розрізняють гарячекатаний і холоднокатаний прокат. Гарячекатаний сортамент має нижчу ціну. Під час холодної обробки металів відбувається деформаційне зміцнення сплаву. Це особливо важливо при виробництві металевого листа для автомобілебудування, а також труб різного призначення. Класифікація кінцевої продукції відбувається по виду перетину прокату.

Види металопрокату за типом готових виробів:

  • сортовий простий;
  • спеціальний (фасонний);
  • листовий;
  • трубний.

Послуги, що надаються відповідають сучасним стандартам, за рахунок чого придбану продукцію буде доставлена точно в строк. Покупці можуть розраховувати на таку продукцію: арматуру і труби, профнастил і сітку, швелер, а також різні пиломатеріали, листовий та сортовий прокат. Індивідуальний підхід і прийнятні ціни приємно порадують. Для постійних покупців є вигідні пропозиції.

Критерії вибору металопрокату

Перед тим, як купувати готову продукцію, необхідно придивитися до наступних факторів:

  1. Виробництво. Застосовуються різні технології обробки. Якщо метал проходив температурну загартування, його поведінку непросто передбачити. Тому для конструкцій, що вимагають надійності, потрібно холодна обробка.
  2. Характеристики. Після холодної обробки можна домогтися гнучкого продукту, після чого його можна використовувати де завгодно. Шляхом гарячої обробки виходить листовий прокат, протистоїть іржі.
  3. Зовнішні параметри. Матеріал відрізняється приємним зовнішнім виглядом. На поверхні повинні бути відсутні подряпини та інші дефекти, включаючи сліди зварювання та іржу.
  4. Використання. Готова продукція підходить до застосування в різних промислових областях, а також на будівельних об’єктах.

Купуйте металопрокат тільки у перевірених постачальників, перевіряючи наявність сертифікатів та інших дозвільних документів.